MA Litwa - programów MA Litwa MA

MA Litwa - programów MA Litwa MA

Magisterskie

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

MA Litwa - Weź MA Litwa. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister W TESOL

LCC International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2018 Litwa Kłajpeda

Mistrz programu TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. [+]

Programy magisterskie w TESOL są powszechne w wielu częściach świata, ale jesteś nowy na Litwie. Ten międzynarodowy program następujące trzy podstawowe zasady: teoretyczna znajomość języka, stosowane badania naukowe i praktyczne zastosowanie teorii i badań. Istotą tego programu składa się z socjolingwistyki i językoznawstwa, które są połączone z zarządzania i pedagogiki nauczania języka.

Wydział Świadectwa z LCC International University na Vimeo.

Test MA w programie TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. W szczególności, program jest przeznaczony dla: - nauczycieli szkół chcących wzbogacić swoją profesjonalną i metodologicznych kompetencji; - Osoby, które otrzymały dyplom licencjacki i chce kontynuować karierę w nauczaniu języka angielskiego w coraz bardziej wielojęzycznym świecie; - Osoby, które są zainteresowane w administracji i zarządzaniu programem języka; - Osoby, które są zainteresowane w badaniach w dziedzinie lingwistyki stosowanej. Charakterystyczne organizacyjne i akademickie Cechy programu - Model małego grupa, gwarantując interaktywne środowisko nauczania; - Połączenie online i interakcji twarzą w twarz z profesorów i studentów; - Trzy okresy letnie stałego pobytu na terenie kampusu w Kłajpedzie; - Naturalne środowisko pracy praktyka podczas Instytutu Języka w LCC lato; - Portfel indywidualny teoretyczne i praktyczne połączenie osobistej refleksji i badań z każdego przedmiotu; - Instrukcja z rodzimych lub native języka angielskiego, jak mówi profesorów. Cele i zadania - Cel nr 1 - aby zapewnić studentom solidne podstawy teoretyczne... [-]