MA Biszkek - programy MA Biszkek - MA Biszkek

MA Biszkek - programy MA Biszkek - MA Biszkek

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Istnieje wiele instytucji szkolnictwa wyższego na całym Kirgistanie. Obejmuje około trzydziestu siedmiu uczelni publicznych i osiemnastu prywatnych uczelni. Wybitni uniwersytety w Kirgistanie to Uniwersytet w Azji Środkowej i Kirgiskiej National University.

Spectacular tła wbudowane w długich uliczek i malowniczych, to jest uosobieniem Biszkeku. Biszkek wraz z imponującym tłem również mały edukacyjny świat. Centra edukacyjne z siedzibą w mieście zapewniają pożądane standardy kształcenia, z którym jednostka może dokonać jasne ścieżki kariery.

MA Biszkek - Weź MA Biszkek. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Azji Środkowej Studia

Central Asian Studies Institute (AUCA)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2017 Kirgistan Biszkek

Program ma na celu przekazanie studentom krytyczne rozumienie przeszłości i teraźniejszości, procesów politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych w Azji Środkowej i przegląd różnych dyscyplin naukowych, które ukształtowały produkcję wiedzy o regionie. Absolwenci programu będą przygotowywane, aby zapisać się programów doktoranckich nauk społecznych ze szczególnym uwzględnieniem Azji Środkowej lub, aby przejść płynnie do kariery w administracji, dyplomacji, organizacji międzynarodowych, rozwoju, dziennikarstwa, lub w każdej innej dziedzinie, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wiedzy w obszarze stałych w języku lokalnym. [+]

. Badanie Azja Środkowa w Azji Środkowej z CASICentral Asian Studies Institute (CASI) na Uniwersytecie Amerykańskim aktualnie przyjmuje wnioski o Master of Arts in Central Asian Studies (Macas) w Biszkeku, Kirgistan. Master of Arts in Central Asian Studies Program ma na celu przekazanie studentom krytyczne rozumienie przeszłości i teraźniejszości, procesów politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych w Azji Środkowej i przegląd różnych dyscyplin naukowych, które ukształtowały produkcję wiedzy o regionie. Absolwenci programu będą przygotowywane, aby zapisać się programów doktoranckich nauk społecznych ze szczególnym uwzględnieniem Azji Środkowej lub, aby przejść płynnie do kariery w administracji, dyplomacji, organizacji międzynarodowych, rozwoju, dziennikarstwa, lub w każdej innej dziedzinie, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wiedzy w obszarze stałych w języku lokalnym. Program Master of Arts w Central Asian Studies oferuje studentom unikalną możliwość zdobycia stopnia, że ​​spełnia zachodnich standardów kształcenia bez opuszczania Azji Środkowej. Kursy są prowadzone w całości w języku angielskim i nadzorowane przez zachodnich wykładowców. Ci, którzy ukończyli program będzie mieć solidne podstawy w zachodniej doktrynie, badań i krytycznego myślenia, umiejętności, które są wysoko cenione w każdym kontekście. Kolejny krok w budowaniu swojej przyszłości już dziś, stosując się do programu. Instytut Studiów Azji Środkowej Program jest organizowany przez Centralny Instytut Studiów Azji (CASI) z American University of Central Asia (Auca) w Biszkeku, Kirgistan. Auca jest międzynarodowa, interdyscyplinarne kształcenie w społeczności amerykańskiej tradycji sztuk wyzwolonych. Od swojego powstania w 1993 roku, Uniwersytet udowodnił swoją odrębność poprzez wspieranie i utrzymanie wolności intelektualnej i krytycznego myślenia. Wykorzystując swoje położenie, a na jej wykładowców i studentów międzynarodowych organów,... [-]