MA Quebec - programy MA Quebec - MA Quebec

MA Quebec - programy MA Quebec - MA Quebec

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Kanada jest krajem Ameryki Północnej składa się z dziesięciu prowincji i trzech terytoriów. Położony w północnej części kontynentu, to rozciąga się od Atlantyku do Pacyfiku i północy do Oceanu Arktycznego.

Ten duży francuskojęzycznej prowincji Kanady jest wyborem dla wielu, zwłaszcza francuskich tubylców mieszkających w kraju, jeśli chodzi o podjęcie studiów wyższych. Jednak nie wszystkie regiony używać francuski ale najważniejsze wyższy instytut edukacji w regionie jest Universite du Quebec które enrols tysiące miejscowych studentów rocznie.

MA Quebec - Weź MA Quebec. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zrównoważonego Zarządzania Ekosystemami Leśnymi

Université Du Québec En Outaouais UQO
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

[..] Ten wielodyscyplinarny sterowania jest dla kandydatów, którzy chcą stać się wykwalifikowani specjaliści w zakresie zrównoważonego zarządzania ekosystemami leśnymi. [+]

. Zarządzanie ekosystemów leśnych w wyspecjalizowanych pracowników zaangażowanych w definicji, zarządzania i rozwiązywania problemów związanych z różnego rodzaju w celu przyczynienia się do realizacji zrównoważonego rozwoju lasów. Zapewniają one zarządzanie ekosystemu i zrównoważonego planowania leśnej z uwzględnieniem swoich zasad i praktyk zarządzania, wielu potrzeb użytkowników, żądań grup interesów, celów i ochrony ekosystemów leśnych zagospodarowania przestrzennego , Z tego punktu widzenia, to wielodyscyplinarne sterowania jest dla kandydatów, którzy chcą stać się wykwalifikowani specjaliści w zakresie zrównoważonego zarządzania ekosystemami leśnymi. Dzięki aktywnych metod nauczania, które integrują ekologiczny, ekonomiczny i socjologiczny, studenci będą rozwijać swoje zdolności do określania, zarządzania i rozwiązywania złożonych problemów. Po ich szkolenie, będą opanowania pojęć i umiejętności interdyscyplinarnych dostarczyć projekty zrównoważonego rozwoju lasów, opracowanie spójnych strategii z zarządzania systemowego wprowadzenia zintegrowanego zarządzania podejścia do zasobów i oceny usług oferowanych ekosystemy. CECHY Profesjonalny master jest dla kandydatów, którzy mają szkolenia w dziedzinie biologii, ochrony środowiska, geografii, nauk społecznych, ekonomii i planowania. Ten wielodyscyplinarny program kształci wykwalifikowanych specjalistów w zrównoważone zarządzanie ekosystemami leśnymi łączących jednoznacznie zestaw aktywnych metod nauczania oraz integrujących ekologiczne, ekonomiczne i socjologiczne problemy do rozwiązania. Na koniec szkolenia, absolwenci będą w stanie zaoferować projekty zrównoważonego rozwoju leśnictwa, w celu opracowania spójnych strategii z zarządzania systemowego wprowadzenia zintegrowanego podejścia do zarządzania i zasobów, aby ocenić usługi "ekosystemy zapewnić. Opierając się na opanowanie umiejętności, to różnorodna lista obejmuje kształcenie na odległość i kursy klasie w kilku regionach Quebec jak również staże praktyki. Studenci mają okazję poznać kluczowych graczy, którzy mieszkają codzienne problemy świata leśnej. Kilka jednostek badawczych są związane z... [-]