MA Sussex - programy MA Sussex - MA Sussex

MA Sussex - programy MA Sussex - MA Sussex

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

MA Sussex - Weź MA Sussex. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Teologii Pastoralnej

Kingswood University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Kanada Sussex

Master of Arts w teologii pastoralnej (MAPT) jest stopień usprawniony 36-godzinny pana, który integruje Pismo i teologii biblijnej na praktyki duszpasterskiej przywództwa. Stopień ten skupia się na sposobach form teologii i informuje naszą praktykę czczenia, ewangelizacji, uczniostwa i nasze idee dotyczące natury Kościoła i formacji duchowej. [+]

. Master of Arts w teologii pastoralnej (MAPT) jest stopień usprawniony 36-godzinny pana, który integruje Pismo i teologii biblijnej na praktyki duszpasterskiej przywództwa. Stopień ten skupia się na sposobach form teologii i informuje naszą praktykę czczenia, ewangelizacji, uczniostwa i nasze idee dotyczące natury Kościoła i formacji duchowej. Na Kingswood Gorąco cenią zarówno teorię i praktyczne zastosowanie, zarówno związki historyczne i bieżące innowacje. Nie widzimy je jako odrębne obszary zainteresowania, ale jako partnerzy w służbie prawdziwego życia. Prawdziwe problemy domagają się odpowiedzi biblijną prawdziwego życia. Jeśli nie mamy dobrze rozwiniętą podstawę teologiczną, aby podwiązać naszą posługę, ryzykujemy budowy kościoła na programy, a nie na Chrystusie. Dlatego ta pełni akredytowanym stopień przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, obecnie zaangażowany w posługę i jest celowe w odnosząca istotnych kwestii, jakie napotykają w służbie i tych pod ich duchową opieką. Stopień ten ma na celu zapewnić środowisko uczenia się, który stanowi: zintegrowany - poślubienie teologia i praktyka innowacyjne - dostosowanie zasady biblijne i teologiczne do obecnych realiów socjologicznych, metody ministerstwa oraz współczesne wymagania ministerstwa doświadczył oparte - teologia wypracowane w kontekście życia w lokalnym kościele duchowo wzbogacające - program, a kursy są zaprojektowane zabierze Cię głębiej i wyżej w Chrystusie komunalne - learning wraz i poprzez doświadczenia innych studentów ekonomiczny - zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne korzyści w przystępnej cenie elastyczna - program Masters zaprojektowane, aby skorzystać z nowatorskich spostrzeżeń i dostosować je do konkretnych potrzeb ministerstwa ustawienie każdego studenta Celem jest, aby wyposażyć liderów posługę z wiedzy i umiejętności niezbędne ustawia się prowadzić... [-]