MA Prince George - programy MA Prince George - MA Prince George

MA Prince George - programy MA Prince George - MA Prince George

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Prince George jest ogromny obszar, jednak istnieje wiele instytucji edukacyjnych oferujących kursy zawodowe w całym regionie, służąc w ten sposób populację akademickim zgodnie z wymogami kraju, 'standardy S. Posiada unikalne nauki centrami Flight School Aerospace powiększonej innych uczelniach.

MA Prince George - Weź MA Prince George. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma W Rozwoju Ekonomii

University of Northern British Columbia School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Prince George

Rozwój gospodarczy pozostaje kwestią krytyczną dla ponad trzech czwartych populacji świata, którzy mieszkają w krajach sklasyfikowanych jako "niski dochód" lub "średni dochód". [+]

Mgr Ekonomii Rozwoju

Rozwój gospodarczy pozostaje kwestią krytyczną dla ponad trzech czwartych ludności świata zamieszkującej kraje sklasyfikowane jako "niski dochód" lub "średni dochód". Przyczyny i konsekwencje rozwoju gospodarczego pozostają kwestiami kwestionowanymi. Stopień ten uwzględnia zmieniające się globalne, regionalne i krajowe konteksty rozwoju gospodarczego; Lekcje polityczne, które można wyciągnąć z badań porównawczych; A także narzędzia potrzebne do umożliwienia ekonomistom rozwoju przyczyniania się do procesu rozwoju. Ogromne przemiany zachodzące obecnie w krajach Południa stanowią główny punkt tego stopnia. Studenci są kwestionowani w celu analizy tematów, takich jak powody pojawienia się nowych potęg gospodarczych na południu, takich jak Chiny i Indie, jak również trwałe problemy ubóstwa i nierówności. Program obejmuje podstawowe kursy w zakresie globalizacji i rozwoju, makroekonomicznej polityki na rzecz rozwoju, stosowanej ekonometrii i ubóstwa, nierówności i rozwoju. Dział Ekonomii posiada również specjalistyczną wiedzę z dziedziny Ekonomiki Środowiska i Ekonomii Zdrowia i oferuje w tych dziedzinach obieralność. Studenci są również zobowiązani do ukończenia pracy magisterskiej lub projektu magisterskiego, który umożliwia studentom stosowanie narzędzi analizy ekonomicznej do zagadnień związanych z rozwojem. Rozwój gospodarczy nie może być badany w oderwaniu od innych wymiarów rozwoju. Na przykład zrozumienie ubóstwa wymaga nie tylko analizy ekonomicznej, ale również zrozumienia wglądów innych nauk społecznych i zdrowotnych. Szkolenie ekonomisty rozwoju musi zatem narażać studentów na interdyscyplinarne podejścia do rozwoju. Pokrywając teorię, politykę i analizę zastosowaną, a także integrując spostrzeżenia z innych dyscyplin, program magisterski dobrze nadaje uczniom do pracy jako ekonomiści w rządowych i międzynarodowych agencjach, jak również w sektorze prywatnym.... [-]