MA Amsterdam - programy MA Amsterdam - MA Amsterdam

MA Amsterdam - programy MA Amsterdam - MA Amsterdam

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Stolica Holandii, Amsterdam jest znany uczelnie, takie jak Uniwersytet w Amsterdamie i Universiteitsbibliotheek Amsterdamie. Te instytucje edukacyjne zazwyczaj oferują zdywersyfikowany absolwent i podyplomowe studiów i mają górną klasy i zaplecze Badań Rozwoju.

MA Amsterdam - Weź MA Amsterdam. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Mistrzem Teologii

Protestant Theological University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Niderlandy Amsterdam

Master of Theology (w głębi) jest programem angielsko-nauczył intensywnym magisterska. Zaczyna się we wrześniu każdego roku akademickiego i trwa przez okres jednego roku (60 ECTS). Mistrz międzynarodowy to międzynarodowa ekumeniczna Program z kontekstowej podejścia we wszystkich sub-dyscyplin teologicznych. Oferuje wiele możliwości dla spotkania międzykulturowego i interakcji ze studentami z całego świata. Studenci zapoznają się z różnych środowisk kulturowych i kontekstach teologicznych. Udział w programie jest więc prawdziwie międzynarodowe i międzykulturowe doświadczenie dla wszystkich studentów. [+]

. Prawdziwie doświadczenie międzykulturowe Master of Theology (w głębi) jest programem angielsko-nauczył intensywnym magisterska. Zaczyna się we wrześniu każdego roku akademickiego i trwa przez okres jednego roku (60 ECTS). Mistrz międzynarodowy to międzynarodowa ekumeniczna Program z kontekstowej podejścia we wszystkich sub-dyscyplin teologicznych. Oferuje wiele możliwości dla spotkania międzykulturowego i interakcji ze studentami z całego świata. Studenci zapoznają się z różnych środowisk kulturowych i kontekstach teologicznych. Udział w programie jest więc prawdziwie międzynarodowe i międzykulturowe doświadczenie dla wszystkich studentów. Program Program studiów obejmuje kursy wprowadzające na poziomie magisterskim, jak Międzykulturowego Teologicznego hermeneutyki i studium tekstów biblijnych i wspólnot chrześcijańskich. Międzykulturowe celem programu powraca w różnych kursach, tak że obecność studentów z wielu horyzontów staje sobie zasób w procesie uczenia się. Studenci mogą specjalizować się we wszystkich głównych dyscyplin teologicznych, takich jak studia biblijne, Historia Kościoła, dogmatyki, etyki, teologii Międzykulturowego, filozofii religii i różnych specjalności w obrębie dziedziny teologii praktycznej. Oferujemy specjalistyczną metodycznych oraz kursów tematycznych i przewodnikiem badania stosownie do tych dyscyplin. Program jest więc wyjątkowo nadaje się jako drugi stopień Mistrza przygotowanie do posługi nauczania i / lub studiów doktoranckich. Potrójna rozmowy Międzynarodowy Mistrz zapewnia świetny punkt wyjścia do zachodniej teologii i kultury dla studentów z Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Jesteśmy dobrze przygotowani, aby pomóc zbudować most między własnego kontekstu i Europejskiej Akademii. Z tego samego powodu, liczba studentów z Zachodu wybrali ten konkretny program, jeden rok, ponieważ zapewnia ekspozycję na innych przejawów światowej chrześcijaństwa i teologii międzykulturowego. Kochamy pomagają pogłębić trójstronne rozmowy między swoim własnym kontekście wyzwań, a... [-]

Magister Kultura: Kultura Projektowe

Vrije Universiteit Amsterdam
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2018 Niderlandy Amsterdam

W ramach programu MA Kultury Projekt jest o studium projektowania produktu, projektowania graficznego i mody w szerokim różnorodnym kontekście kulturowym. Koncentruje się na ... [+]

Projektowanie Master Kultur

 

W ramach programu MA Kultury Projekt jest o studium projektowania produktu, projektowania graficznego i mody w szerokim różnorodnym kontekście kulturowym. Nacisk położony jest na obu projektanta jako "autor" i skomplikowanym łańcuchu produkcji, sprzedaży, konsumpcji i krytyki, w którym projekt funkcjonuje i czerpie swoją wiele różnych znaczeń. Kultury Projekt przywraca projekt jako obiekt rdzenia zainteresowań naukowych bez szkody kontekstu kulturowego i materialnego, w którym funkcjonuje. Program łączy w sobie ogólnym, porównawcze podejście do projektowania z wyraźnym naciskiem na historię i teorię.

 

 ... [-]