MA Kotka - programy MA Kotka - MA Kotka

MA Kotka - programy MA Kotka - MA Kotka

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Wyższe uczeni szczebla w Finlandii łatwy dostęp do studia wyższe na Politechnice i praktycznie zorientowanych uczelni. Fińska kultura jest łatwa do nauczenia się, ponieważ rząd ustanowił posługę, która jest odpowiedzialna za zwiększanie kultury, polityki młodzieżowej, sportu i współpracy międzynarodowej.

Kotka jest ważnym miastem portowym u ujścia rzeki Kymi w Finlandii. Znajduje się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Posiada ponad 50.000 mieszkańców.

MA Kotka - Weź MA Kotka. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Kultury I Sztuki - Projekt

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Łączone online i stacjonarne 3 semestry August 2018 Finlandia Kouvola Kotka Mikkeli + 1 więcej

Zakres studiów jest 60 cr, z których 30 cr jest dla tezy projektu deweloperskiego. Studia trwają około 1.5 lat [+]

Mistrz Kultury i Sztuki - Design

Wyższa Uniwersytet Nauk Stosowanych Degree in Design

Zakres studiów jest 60 cr, z których 30 cr jest dla tezy projektu deweloperskiego. Badania trwać około 1,5 roku.

Językiem wykładowym jest angielski. Badania rozpoczną się jesienią 2012, 18 miejsc dla studentów.

Program studiów jest przeznaczony dla studentów posiadających tytuł licencjata albo w wzornictwa, technologii, biznesu, architektury wnętrz lub innych obowiązujących stopień naukowy wraz z minimum trzech lat pracy doświadczenie życia po ukończeniu dyplom BA.

Program ten przeznaczony jest dla profesjonalistów pracujących w ramach projektu intensywnych dziedzinach biznesu i zapewnia zarządzanie innowacjami i narzędzi lidera projektu dla różnych dyscyplin projektowych.... [-]