MA Kopenhaga - programy MA Kopenhaga - MA Kopenhaga

MA Kopenhaga - programy MA Kopenhaga - MA Kopenhaga

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Dania, oficjalnie Królestwo Danii, jest suwerennym państwem w Europie Północnej, położony na południowy zachód Szwecji, południowej Norwegii i graniczy od południa przez Niemcy.

Położony na wschodnim wybrzeżu Zelandii, rozciągające się części Copenhagen Amager to miasto. To jest stolica Danii liczące ponad 1 mln mieszkańców. Posiada liczne prywatne i publiczne uniwersytety.

MA Kopenhaga - Weź MA Kopenhaga. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA W Antropologii Edukacji I Globalizacji

Aarhus University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Dania Kopenhaga Aarhus + 1 więcej

Edukacja, nauka i wiedza są powszechnie uznawane za głównych kierowców w naszym szybko zmieniającym się świecie globalnej mobilności. Są one również procesy, które budują równości szans, rozwoju gospodarczego i obywatelstwo - na Północy, jak i Południa. MA w antropologii Edukacji i globalizacji na Uniwersytecie Aarhus jest wyjątkowy oferując dogłębne zrozumienie sposobów, w którym edukacja, nauka i wiedza są negocjowane i zarządzanych w życiu codziennym, w różnych kontekstach - w poprzek granic narodowych i kulturowych. [+]

. EDUKACJA, nauki i wiedzy w szybko zmieniającym się świecie Edukacja, nauka i wiedza są powszechnie uznawane za głównych kierowców w naszym szybko zmieniającym się świecie globalnej mobilności. Są one również procesy, które budują równości szans, rozwoju gospodarczego i obywatelstwo - na Północy, jak i Południa. MA w antropologii Edukacji i globalizacji na Uniwersytecie Aarhus jest wyjątkowy oferując dogłębne zrozumienie sposobów, w którym edukacja, nauka i wiedza są negocjowane i zarządzanych w życiu codziennym, w różnych kontekstach - w poprzek granic narodowych i kulturowych. STUDIUM w Kopenhadze Program, który opiera się na kampusie Emdrup w Kopenhadze, jest przeznaczony dla studentów poszukujących zaawansowanego szkolenia w antropologicznych podejścia do praktyki edukacyjnej i procesu w ustawieniach tak różne, jak instytucje edukacyjne, pracy i społeczeństwa obywatelskiego. Wydział nauczania są wszyscy aktywni badacze, a to oznacza, że ​​owocny dialog został opracowany między antropologicznych i edukacyjnych tradycji dowodowych, prowadząc do nowych aren studiów. Korzystanie etnograficznych metod badawczych i porównań międzykulturowych, program analizuje konkretne (lokalne) praktyki edukacji i wiedzy w stosunku do szerszych (globalne) kontekstach społecznych i kulturowych. Tradycyjnych i innowacyjnych Program oferuje unikalną platformę do odkrywania szereg tradycyjnych i innowacyjnych programów edukacyjnych i miejsc na całym świecie. Należą do nich w dzieciństwie socjalizacji i edukacji, migracji edukacyjnych, wielokulturowości i nowych form obywatelstwa, globalne procesy polityki edukacyjnej, produkcji i polityki wiedzy, uczenie się w miejscu pracy, przywództwa i zarządzania, pedagogiki i opiekuńczego, religii i nauki. PRACA Master w antropologii Edukacji i globalizacji oferuje doskonałą podstawę do kariery w zarządzaniu edukacją i rozwojem, badaniami lub doradztwo w zakresie... [-]