MA Olomouc - programy MA Olomouc - MA Olomouc

MA Olomouc - programy MA Olomouc - MA Olomouc

Magisterskie

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Republika Czeska ma ugruntowaną i badania oparte wykształcenie wyższe. Doprowadziło to do nauki ini Praga jeden z szanowanych programu 's w Europie, ponieważ kultywuje ducha kreatywności i innowacyjności wśród studentów.

MA Olomouc - Weź MA Olomouc. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Euroculture

Palacky University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Czechy Olomouc

Program skupia się na kulturze europejskiej w szerokim tego słowa znaczeniu, w tym polityki, historii, geografii, prawa i podkreśla Europy w szerszym świecie. [+]

. Zawartość programu: Program skupia się na kulturze europejskiej w szerokim tego słowa znaczeniu, w tym polityki, historii, geografii, prawa i podkreśla Europy w szerszym świecie. Terminy programowe: Wrzesień - czerwiec, 2 lata Struktura programu: Pierwszy semestr (macierzystej uczelni - Olomouc) Drugi semestr (Host uniwersytet - Europa) Trzeci semestr (Home / Host / Kraj trzeci uniwersytet / Praktyki) Czwarty semestr (Home / uczelni przyjmującej) Tytuł naukowy: MA (Double Degree z uczelniami partnerskimi) Sieć Uniwersytet Georga-Augusta w Getyndze (DE), na Uniwersytecie Deusto, Bilbao (E), Uniwersytet w Strasburgu (F), Udine University (IT), Uniwersytet w Groningen (Holandia), Uniwersytet Jagielloński, Kraków (PL), Uniwersytetu w Uppsali (S ), Uniwersytet w Pune (Indie), Uniwersytet w Osace (Japonia), UNAM, Mexico City (Meksyk) IUPUI Indianapolis (USA). Termin składania wniosków: 01 grudnia zarówno Erasmus Mundus wnioskodawcom + wnioskodawców samofinansowania (Erasmus Mundus przyznania wnioskodawcy muszą posiadać BA (MA) stopień lub w czasie ich zastosowania, studenci samofinansowania nie). 2 więcej terminów samofinansowania wnioskodawców: 1 marca i 1 czerwca. Sposób stosowania: Pierwszy stopień wykształcenie wyższe (licencjat) w dziedzinie mającej związek z dziedzinami kultury europejskiej i historii etc. języki: Angielski umiejętności jest warunkiem (zobacz naszą stronę internetową), inne języki europejskie są brane pod uwagę w procesie selekcji okresów mobilności studiować za granicą i praktyczne doświadczenie w europejskich i / lub organizacji i instytucji międzynarodowych jest ceniony Wypełniony formularz wniosku dalsze wymogi formalne patrz http://euroculture.upol.cz/how-to- zastosowania / wymagania / Wymagania językowe: TOEFL Papierowe: 580 lub TOEFL IBT w oparciu o Internet: 92 lub TOEFL Computer-Based: 237; IELTS: minimum ogólny wynik 6,5, bez punktów części... [-]