MA Brno - programy MA Brno - MA Brno

MA Brno - programy MA Brno - MA Brno

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

To miasto wyprodukował wybitnych ludzi, założyciel genetyki Grzegorz Mendel ma uniwersytet nazwany po nim. Jednak miasto ma to wyzwanie nadal, i to dążenie za pośrednictwem swoich instytucji szkolnictwa wyższego, do produkcji innych Mendels, którzy mogą mieć wpływ na społeczności.

MA Brno - Weź MA Brno. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania Europejskiego (Double Degree)

Masaryk University Faculty of Social Studies
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2017 Czechy Brno

Sprawowania Rządów w Europie jest dwukrotnie wyższe nauczane we współpracy z Uniwersytetu w Utrechcie w Holandii. Interdyscyplinarny w europejskich rządów dadzą Ci wiedzę i umiejętności, aby odpowiedzieć na te pytania oraz formułowania właściwych odpowiedzi na wyzwania, jakie stwarzają. W ten sposób przygotowuje się do czynienia i pracować w złożoności zarządzania europejskiego - zarówno w Brukseli, jak iw domu. [+]

. Program dwukrotnie stopnia z Uniwersytetu w Utrechcie. Radzenie sobie z ważnych pytań w dzisiejszej Europie Rynki finansowe w kryzysie - w jaki sposób mogą być regulowane? Zrównoważona energia - w jaki sposób możemy dokonać przejścia na zieloną gospodarkę? Opieki stwierdza - powinny zostać zreformowane w celu pobudzenia wzrostu gospodarczego, a jeśli tak, to w jaki sposób można to zrobić? Transgraniczne policji - jakie są pojawiające się wzorce wymiany informacji wywiadowczych i organów ścigania? Homogenizacja - kraje europejskie są coraz bardziej podobne, ponieważ w UE? Jednoczącym lub underminer - czy UE stanowią zagrożenie dla demokracji? Są to jedne z najważniejszych pytań w dzisiejszej Europie. Każda z nich wymaga działań na poziomie lokalnym, krajowym i europejskim, a każdy z nich wymaga spostrzeżenia ekonomii, prawa i administracji publicznej. Interdyscyplinarny Program Magister Zarządzania Europejskiego będzie można wyposażyć w wiedzę i umiejętności, aby odpowiedzieć na te pytania oraz formułowania właściwych odpowiedzi na wyzwania, jakie stwarzają. W ten sposób przygotowuje się do czynienia i pracować w złożoności zarządzania europejskiego - zarówno w Brukseli, jak iw domu. Unikalny program z Uniwersytetu w Utrechcie Jako student w tym programie, będzie się uczyć i żyć w dwóch różnych miejscach. Dzięki temu można się uczyć i doświadczać ładu europejskiego z dwóch różnych perspektyw jednocześnie umożliwiając korzystanie z unikalnego osobistego doświadczenia. Rok 1 programu przeznacza się na Uniwersytecie Masaryka w Brnie, który ma, między innymi, szczególne doświadczenie w demokratycznych i rynkowych rozwoju gospodarki, które zostały przekształcenie Europy Środkowej i Wschodniej od końca 1980 roku. Rok 2 podejmowana jest przez wszystkich... [-]