MA Botswana online - programy MA Botswana online - MA Botswana online

MA Botswana online - programy MA Botswana online - MA Botswana online

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

MA Botswana online - Weź MA Botswana online. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Sztuk Plastycznych W Ruchu Nośnika Obrazu

AFDA
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin February 2018 Botswana Botswana online

AFDA MFA to unikalny program Podyplomowe przeznaczone do samodzielnego uczenia się i skierowane do osób, które mają zobowiązanie do: uczenie się przez całe życie i wartości zawodowych; niezawodność i zdolności do samodzielnego zarządzania, współpracy i pracy zespołowej; umiejętność skutecznego komunikowania się z powodzeniem stosować strategie rozwiązywania problemów i spontaniczna adaptacja do okoliczności. [+]

. AFDA MFA to unikalny program Podyplomowe przeznaczone do samodzielnego uczenia się i skierowane do osób, które mają zobowiązanie do: uczenie się przez całe życie i wartości zawodowych; niezawodność i zdolności do samodzielnego zarządzania, współpracy i pracy zespołowej; umiejętność skutecznego komunikowania się z powodzeniem stosować strategie rozwiązywania problemów i spontaniczna adaptacja do okoliczności. Studenci są zobowiązani do zarejestrowania dwóch szerokich dziedzin nauki: Badania naukowe (indywidualna) Praktyka zawodowa (zespoły produkcyjne lub Professional Productions). Profesjonalna praktyka: Kandydaci zobowiązani są wypełnić jedną z następujących czynności: Film fabularny - Minimum 48 'Min Dokumentalny Cechą minimum 48'min Funkcja Scenariusz / Pismo telewizji Series - seria zarysie i 2 odcinków Do 3 specjalnych projektów wywodzących się z następujących czynności: Fikcja: Krótki film, 24 min Pilot do telewizora lub noweli serii Trzy powiązane reklamy Faktyczny: Film dokumentalny, 24 min Rzeczowe projektu rozrywki TV na czas 48 ' Praktyka zawodowa może być przeprowadzone w ramach zespołów produkcji składa się z kolegami MSZ. profesjonalne produkcje mogą być uznane, jeżeli pozwalają na to i spełniają kryteria oceny AFDA MFA. MSZ rekolekcje sesje: Wszyscy studenci MSZ będzie zobowiązany do corocznego udziału 5 zaplanowane rekolekcje AFDA, jednego tygodnia (5 dni) każda. studenci MSZ będzie odpowiedzialny za planowanie różnych spotkaniach, konsultacjach i sesje feedback z ich mianowanych przełożonych i mentorów. Kierowników i opiekunów: organy nadzoru wewnętrznego lub zewnętrznego są przypisywane przez Szkołę Podyplomowego na podstawie konkretnego tematu badawczego oraz kwalifikacji i wiedzy osoby nadzorującej nadzorująca dostarcza ogólny nadzór naukowy i wskazówek studenta, aby zapewnić wymagania badawcze stopnia są spełnione. Rola mentorów dyscypliny są... [-]