MA Leuven - programy MA Leuven - MA Leuven

MA Leuven - programy MA Leuven - MA Leuven

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Belgia oferuje zorientowane na rynek wyższego poziomu wykształcenia, który jest oparty na umiejętności i innowacje. Kraju 's uczelnie oferują interaktywne w tym samym czasie badania edukacji zorientowanej uniwersyteckim przed wstąpieniem na rynek pracy.

Kilka możliwości studia są dostępne w tym mieście. Jedna z najstarszych uczelni w regionie, Catholic University, a także wyższej Instytut Filozofii znalezione w Leuven.

MA Leuven - Weź MA Leuven. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of European Studies: Ponadnarodowe I Globalne Perspektywy (Leuven)

KU Leuven - University of Leuven
Stacjonarne 60 - 66 godziny September 2017 Belgia Leuven

Interdyscyplinarny Program Master of Arts w European Studies: ponadnarodowe i globalne perspektywy (Maes) wprowadza studentów w badaniu Europy jako kontynentu silnych oddziaływań ponad granicami krajowymi i stałej wymiany ze światem zewnętrznym. [+]

. Interdyscyplinarny Program Master of Arts w European Studies: ponadnarodowe i globalne perspektywy (Maes) wprowadza studentów w badaniu Europy jako kontynentu silnych oddziaływań ponad granicami krajowymi i stałej wymiany ze światem zewnętrznym. Co to jest Master of European Studies: ponadnarodowa i Global Perspectives wszystkim chodzi? To interdyscyplinarny program angażuje uczniów do studiowania Europie zarówno jako ponadnarodowa wspólnota oraz jako aktor zglobalizowanym świecie. Program oferuje wgląd i wiedzę na temat natury i funkcjonowania Europie zarówno we współczesnym świecie, a w perspektywie historycznej. Interakcje z pracownikami z różnych dyscyplin i wydziałów (Nauk Społecznych, Sztuka, prawa, ekonomii, i teologii) naraża uczniów do szerokiego zakresu podejść teoretycznych i pozwala im na zdobycie niezbędnych umiejętności metodologicznych. Program zdecydowanie podkreśla potrzebę zaangażowania się w krytycznej dyskusji na temat wyzwań, jakie stoją Europę w odniesieniu do wewnętrznych i zróżnicowanej tożsamości i ites interakcji z innymi podmiotami na świecie. Program Program składa się z czterech modułów interdyscyplinarnych. Do wyboru cztery kursy z jednego konkretnego modułu. Moduł 1: Historia Europy, różnorodność, Kultura i skupia się na sposobach ruchów i instytucji ponadnarodowych funkcji na kontynencie charakteryzuje się głębokich różnic historycznych. Moduł 2: Stosunki zewnętrzne UE analizuje politykę zagraniczną i stosunki Unii Europejskiej w ramach kontekście globalizacji i nowych form zarządzania globalnego. Moduł 3: Globalizacja Europę bada różne wymiary globalizacji i ich znaczenia dla współczesnego europejskiego społeczeństwa, polityki i kultury. Moduł 4: Europa - Azja: Interakcje i Porównania oferuje studentom możliwość uzupełnienia swojej wiedzy z europejskiej perspektywy rozwoju współczesnej Azji. Ponadto, użytkownik zostanie poproszony, aby wybrać dwa kursy z listy obieralnych,... [-]