MA Wiener Neustadt - programy MA Wiener Neustadt - MA Wiener Neustadt

MA Wiener Neustadt - programy MA Wiener Neustadt - MA Wiener Neustadt

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Jeśli myślisz o promowaniu swojej edukacji w instytucji, gdzie akademickiej jest przestrzegane, a następnie Austria oferuje najlepsze miejsce. Instytucje te są oparte na badaniach naukowych umożliwiając studentom uzyskać pomysły jak rozwiązać realne problemy życiowe.

To miasto ma bogatą historię szkolnictwa. Australii największym i pierwszym biznes school-Fachhoschule, a także centrum inżynieryjne, University of Applied Sciences Wiener Neustadit, znajduje się tutaj.

MA Wiener Neustadt - Weź MA Wiener Neustadt. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma W Biznesie Doradztwo Międzynarodowej

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat October 2017 Austria Wiener Neustadt

Doradztwo biznesowe International (BCI) jest wysokiej jakości i trudne studia biznesowe na poziomie magistra uczy się w całości w języku angielskim. [+]

. Doradztwo biznesowe International (BCI) Jest to wysokiej jakości i trudne studia biznesowe na poziomie magistra uczy się w całości w języku angielskim. Program zapewnia znaczną przewagę, gdy zaczynają swoją karierę, zwłaszcza w zawodach zarządzania i doradztwa. Jako absolwent BCI będzie w stanie spełnić wymagania środowiska biznesu poprzez doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim, zrozumienia międzykulturowego i globalnego biznesu doświadczenia, know-how i wiedzy o uniwersalnych standardów. Program czterech semestrów, stacjonarne magisterskie zapewnia szczególnie stymulujące środowisko, w którym studenci z wielu różnych narodów i kultur współpracy z międzynarodowym wydziału. W czwartym semestrze zachęcamy do studiowania za granicą w jednym z naszych partnerskich uczelni na całym świecie. W programie BCI mistrza można wybrać specjalizację zarówno w zakresie zarządzania finansami i analizy inwestycji (skarbowych i inwestycyjnych) lub w marketingu i danych analitycznych (Marketing Analytics). Główne atuty BCI Praktyczna nauka W całym programie, będzie nabyć ekspozycję dogłębną do szeregu umiejętności zarządzania i doradztwa oprócz specjalizacji w dziedzinie zarządzania inwestycjami i skarbowych i marketingowych analiz. Przewiduje się, że kursy te będą opierać się na wcześniejszej wiedzy, a dzięki ścisłej współpracy ze spółek, banków i innych ważnych organizacji, będzie łączyć tradycyjną teorię i metodologię z hands-on narzędzi i umiejętności poprzez przypadku badań, projektów i seminariów. Małe rozmiary klasy ułatwić intensywne i interaktywne środowisko uczenia którym będzie pracować zarówno z wykładowcami i innymi studentami (w niektórych przypadkach nawet organizacje zewnętrzne), aby zastosować swoją wiedzę. Najwyższej klasy Edukacja Większość kursów są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w swoich dziedzinach. Ściśle współpracujemy z wykładowców z banków, przedsiębiorstw i innych... [-]