MA Braga - programy MA Braga - MA Braga

MA Braga - programy MA Braga - MA Braga

Magisterskie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Portugalia jest jednym z najgorętszych krajach europejskich. Programy uniwersyteckie są bardzo przystępne. W rzeczywistości Portugalia ma jeden z najniższych kosztów utrzymania dla studentów. Ciesz się najlepsze plaże w Algarve lub starych skrzydłach historii w stolicy Lizbony.

Braga jest jednym z najstarszych miast w północno-zachodniej Portugalii i jest najstarszym Archidiecezja w kraju. Jako duże miasto w gminie, dwa główne uniwersytety mają tu swoją siedzibę. Są to Minho University i Universidade Catolica Portuguesa.

MA Braga - Weź MA Braga. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Stopień Kurs Nauczycielski Magister Hiszpańskiego Jako Języka Obcego

University of Minho - Institute of Arts and Human Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry October 2018 Portugalia Braga

Szkolenie Mistrza Oczywiście stopień nauczyciela w SFL jest tylko b-learning istniejących w Portugalii, gdzie studenci otrzymują wysokiej jakości, naukowo rygorystyczne szkolenie w treści i wiedzy pedagogicznej. [+]

Stopień akademicki: mgr (Bolonia 2 stopnia cykl) ECTS: 90 Typ kursu: b-learning Czas trwania: 3 semestry programów nauczania Język Cel: hiszpański Głównym obszarem naukowym: Nauczyciel szkolenie w języku hiszpańskim jako języka obcego (SFL)

Szkolenie Mistrza Oczywiście stopień nauczyciela w SFL jest tylko b-learning istniejących w Portugalii, gdzie studenci otrzymują wysokiej jakości, naukowo rygorystyczne szkolenie w treści i wiedzy pedagogicznej.

Zapewnia pionierskie szkolenia dla przyszłych nauczycieli SFL z perspektywy akademickich, naukowych i zawodowych.

Wprowadza również uczniów do nowych technologii i różnych obszarów celowych, takich jak hiszpański medycznych, biznesowych lub turystycznych związanych z zawodów.... [-]