MA Gdańsk - programy MA Gdańsk - MA Gdańsk

MA Gdańsk - programy MA Gdańsk - MA Gdańsk

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Gdańsk Miasto położone jest na wybrzeżu Bałtyku i centrum obszaru metropolitalnego. Dzięki 3 uniwersytetów i 11 szkołach średnich uczniowie mogą zapisać się na kilka kursów nauki i technologii. Uczelnie oferują wysoki standard edukacji w zdrowym środowisku.

MA Gdańsk - Weź MA Gdańsk. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania

Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2017 Polska Gdańsk

1. specjalność: Zarządzanie międzynarodowe 2. specjalność: Ekonomika i Small Business Management (SBE & M) [+]

Stopień być uzyskane

Studia magisterskie MA

CZAS TRWANIA

2 lata

Języki

Angielski

Punkty ECTS

120

opis programu

1. Celem programu nowe magisterskich w International Management jest rozwój przyszłych specjalistów zdolnych do rozwijania umiejętności i innowacyjne zaradny i zdolne do prowadzenia skutecznych możliwości w dynamicznym środowisku międzynarodowej. To Master in International Management oferuje możliwość rozszerzenia swoje doświadczenie poprzez pogłębienie swojej wiedzy z zakresu finansów, zasobów ludzkich, marketingu i działań strategicznych dziedzinach między innymi, a wszystko w kontekście międzynarodowym. Międzynarodowa wiedza i umiejętności zarządzania są zaawansowane poprzez naukowo rygorystyczne kursów i różnych interaktywnych metod nauczania. 2. Small Business Economics and Management to nowy program nauczania dla studentów naszego wydziału, do studentów uczestniczących w programie Erasmus i innych studentów z krajów spoza UE. Jedną z charakterystycznych cech tego programu jest jego międzynarodowy charakter. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Nauka w takiej grupie międzykulturowej jest wielką zaletą. To pozwala studentom, aby kontakty korzystne dla ich przyszłej kariery zawodowej. Umożliwia również im zdobyć praktyczną wiedzę na temat zarządzania małą firmą w zmiennym otoczeniu. Szczególny nacisk kładzie się na ekonomii i zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) działające w ramach struktur UE.... [-]