MA Pomorskie - programy MA Pomorskie - MA Pomorskie

MA Pomorskie - programy MA Pomorskie - MA Pomorskie

Magisterskie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Podobnie jak wiele innych krajów UE, Polska oferuje tanie lub nawet darmowe lekcje dla studentów z UE. Przyszli studenci powinni zwrócić się bezpośrednio do wybranej przez siebie instytucji polskiej. Uniwersytet Warszawski, na przykład, koszty pomiędzy £ 1300 i £ 2500 rocznie dla swoich kursów języka angielskiego.

MA Pomorskie - Weź MA Pomorskie. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zarządzania

Gdansk University Of Technology (Politechnika Gdańska)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2017 Polska Gdańsk

1. specjalność: Zarządzanie międzynarodowe 2. specjalność: Ekonomika i Small Business Management (SBE & M) [+]

Stopień być uzyskane

Studia magisterskie MA

CZAS TRWANIA

2 lata

Języki

Angielski

Punkty ECTS

120

opis programu

1. Celem programu nowe magisterskich w International Management jest rozwój przyszłych specjalistów zdolnych do rozwijania umiejętności i innowacyjne zaradny i zdolne do prowadzenia skutecznych możliwości w dynamicznym środowisku międzynarodowej. To Master in International Management oferuje możliwość rozszerzenia swoje doświadczenie poprzez pogłębienie swojej wiedzy z zakresu finansów, zasobów ludzkich, marketingu i działań strategicznych dziedzinach między innymi, a wszystko w kontekście międzynarodowym. Międzynarodowa wiedza i umiejętności zarządzania są zaawansowane poprzez naukowo rygorystyczne kursów i różnych interaktywnych metod nauczania. 2. Small Business Economics and Management to nowy program nauczania dla studentów naszego wydziału, do studentów uczestniczących w programie Erasmus i innych studentów z krajów spoza UE. Jedną z charakterystycznych cech tego programu jest jego międzynarodowy charakter. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Nauka w takiej grupie międzykulturowej jest wielką zaletą. To pozwala studentom, aby kontakty korzystne dla ich przyszłej kariery zawodowej. Umożliwia również im zdobyć praktyczną wiedzę na temat zarządzania małą firmą w zmiennym otoczeniu. Szczególny nacisk kładzie się na ekonomii i zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) działające w ramach struktur UE.... [-]