Pedagogika York - programów Pedagogika York Pedagogika, York

Pedagogika York - programów Pedagogika York Pedagogika, York

Pedagogika

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

York było stolicą rzymskiej prowincji Britannia Inferior w 1 wieku. Istnieje wiele instytucji szkolnictwa i wysokiej największa gotycka katedra w północnej Europie, wraz ze słynnym zamkiem i muzeum.

Pedagogika York - Weź MA York. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma TESOL

York St. John University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 miesięcy August 2018 Wielka Brytania York + 1 więcej

Program przeznaczony jest dla doświadczonych i zamierza nauczycieli języka angielskiego i przyciąga zarówno w kraju jak i zagranicznych studentów z różnych krajów. [+]

Masters program nauczania języka angielskiego dla obcokrajowców (TESOL) w York St John University ma na celu poprawę zrozumienie ostatnich teorii w nauczaniu języka angielskiego, jak również zapewnić Państwu praktycznych umiejętności trzeba uczyć się pomyślnie. Wiele modułów wiążą się z gromadzeniem i analizą danych z uczniów i nauczycieli w York St John International Centre. Naszym celem jest pomóc Ci rozwijać swoje umiejętności badania i zachęcamy do prezentacji i publikacji swoich badań do angielskiej społeczności nauczania języków obcych.

Program przeznaczony jest dla doświadczonych i zamierza nauczycieli języka angielskiego i przyciąga zarówno w kraju jak i zagranicznych studentów z różnych krajów. Wspólnie dzielimy się naszym doświadczeniem uczenia się i nauczania języka angielskiego, porównując nasze doświadczenia z badań w naszej dziedzinie akademickiej, i dowiedzieć się, do refleksji na temat i plan skutecznego nauczania w wielu różnych kontekstach. Nasi studenci mówią nam, że York St John University MA TESOL jest wyzwaniem i pożytecznym doświadczeniem. ... [-]