Filter
Magister nauk humanistycznych
Rwanda Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Edukacja Rwanda - programów Edukacja Rwanda Edukacja

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Rwanda, oficjalnie Republika Rwandy, jest suwerennym państwem w środkowej i wschodniej Afryce. Rwanda jest stosunkowo stabilny East African country, i łatwo dostępne z Kenii i Ugandy. Bantu jest głównym językiem w Ruandzie. Istnieje wiele zarówno publiczne, jak i prywatne szkoły wyższe, aby ułatwić potrzeby edukacyjne w Rwandzie.

Edukacja Rwanda - Weź Edukacja Rwanda. Wszystkie Edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Edukacja, Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Program Masters Edukacji ma na celu przygotowanie studentów jako nauczyciel wychowawców, administratorów i naukowców z różnych instytucji zaangażowanych w nauczanie, Bada ... [+]

Program Masters Edukacji ma na celu przygotowanie studentów jako nauczyciel wychowawców, administratorów i naukowców z różnych instytucji zaangażowanych w nauczanie, Badań Edukacyjnych i Planowania edukacyjnych.

Treść programu

sub Code Nazwa przedmiotu

MEDG11 - ADVANCED psychologia wychowawcza MEDG12 - filozoficznych i socjologicznych PERSPEKTYWY w edukacji MEDG13 - Zasady i metody nauczania MEDG14 - EDUKACYJNE STATYSTYKI MEDG15 - Badaniami Edukacji MEDS201 - Curriculum Development MEDS202 - Test, pomiar i ocena MEDS203 - Integracja nauki on-line i na odległość w programach nauczania MEDS204 - Zintegrowany Program nauki i projektow... [-]
Rwanda Kigali
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku