Filter
Magister nauk humanistycznych
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Pedagogika Rosja - programów Pedagogika Rosja Pedagogika

MA Lingwistyki Stosowanej jest najczęściej z kilku mistrzów, lub mA, ponieważ są one powszechnie znane, które mają większą koncentrację na nauce, a mniej skupić się na praktyce w klasie.

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Pedagogika Rosja - Weź Pedagogika Rosja. Wszystkie Pedagogika i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Pedagogika, Rosja

Irkutsk State Linguistic University

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowym, w edukacji literackiej ... [+]

MA: Kształcenie nauczycieli

&nbsp

IGLOO oferuje następujące obszary: teoria i praktyka nauczania komunikacji międzykulturowej w środowisku wieloetnicznym i wielokulturowymwykształcenie literackie, informatsialnye technologii w kształceniu nauczycieli.

&nbsp

Tytuł: Master of Kształcenia Nauczycieli TEORIA FOCUS Profil i praktycznym nauczaniu MIĘDZYKULTUROWEGO wieloetnicznym i wielokulturowym COMMUNICATION Studenci studiujący teorii komunikacji, narodowe i kulturowe różnice w bezkonfliktowym budowy komunikatywnej podstawie linguodidactic dyskursu nauczania rosyjskiego jako języka obcego przed polylogue kultur, technik i metod tolerancyjnego społeczeństwaZawiadomienia kierowane do środowiska poli-etnicznej, kulturowej narodów świata w dziedzinie mowy i etykiety biznesowej, komunikatywny angielski kurs językowy, językoznawstwa kognitywnego.... [-]

Rosja Urik
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku