Filter
Magister nauk humanistycznych
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Edukacja Nowa Zelandia - programów Edukacja Nowa Zelandia Edukacja

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Edukacja Nowa Zelandia - Weź Edukacja Nowa Zelandia. Wszystkie Edukacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Edukacja, Nowa Zelandia

Victoria University of Wellington

Przyjrzyj się szczegółowo swojej specjalizacji i otwórz drzwi na nowe możliwości związane z karierą językową. ... [+]

Przegląd

Przyjrzyj się szczegółowo swojej specjalizacji i otwórz drzwi na nowe możliwości związane z karierą językową.

Możesz ukończyć 180-punktowy program magisterski w TESOL, językoznawstwo, lingwistyka stosowana i nauka drugiego języka i nauczanie. Będziesz potrzebował co najmniej średniej B w swoim głównym przedmiocie na swoim licencjacie, aby się zapisać.

Uzupełnisz mieszankę zajęć i badań, współpracując z czołowymi naukowcami z Nowej Zelandii. Ucz się razem z uczniami z całego świata i stań się ekspertem w swojej dziedzinie.

Elastyczne opcje

Skorzystaj z elastycznych opcji studiów, aby dostosować studia do swoich potrzeb. Możesz wybierać spośród wielu kursów, a TESOL, Lingwistyka Stosowana i Nauka drugiego języka oraz Nauczanie mogą być prowadzone w kampusie lub na odległość. Możesz ukończyć studia magisterskie w jednym roku studiów dziennych lub na dwa lub trzy lata w niepełnym wymiarze godzin. W przypadku większości programów możesz rozpocząć naukę na początku każdego z trzech trymestrów w ciągu roku.... [-]

Nowa Zelandia Wellington
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
The University of Waikato

Czy jesteś zainteresowany karierą nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka za granicą, na poziomie uniwersyteckim? Niektóre kraje, takie jak te w Azji, wymaga, ... [+]

Master of Arts (Stosowanej)

Czy jesteś zainteresowany karierą nauczanie języka angielskiego jako drugiego języka za granicą, na poziomie uniwersyteckim? Niektóre kraje, takie jak te w Azji, wymaga, aby mieć poziom Masters kwalifikacje, aby to zrobić. Waikato firmy Master of Arts (Stosowanej) oferuje kwalifikacji trzeba.

Będziesz zakończyć Mistrza waikato za Sztuki (Applied) (MA (Applied)) studiując dokumenty na specjalistycznych tematów. Studiów daje umiejętności potrzebne do pracy za granicą. Możecie już pracować w innej dziedzinie nauczania języków obcych w Nowej Zelandii i myśli o pozycji za granicą, więc chcesz zdobyć kwalifikacje potrzebne do tego celu.... [-]

Nowa Zelandia Hamilton
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku