Pedagogika Helsinki - programów Pedagogika Helsinki Pedagogika, Helsinki

Pedagogika Helsinki - programów Pedagogika Helsinki Pedagogika, Helsinki

Pedagogika

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

W swym najszerszym sensie, wyższe może zostać zdefiniowana jako kształtującego doświadczenia, że ​​ma jakiś wpływ na osobnika. To w konsekwencji może mieć wpływ na sposób indywidualny lub studenta, myśleć, czuje, czy też działa. Pedagogika jest ważnym terminem w edukacji, która odnosi się do metodyki nauczania.

 

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Helsinki to stolica Finlandii. Znajduje się w regionie Uusimaa i liczy ponad 600.000 mieszkańców. Jest domem dla wielu uniwersytetów i innych instytucji szkolnictwa wyższego.

Pedagogika Helsinki - Weź MA Helsinki. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Nordic Visual Studies And Art Education (NoVA)

Aalto University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program studiów magisterskich w nordyckich studiach wizualnych i edukacji artystycznej (NoVA) kształci specjalistów i badaczy, aby uzyskać zrozumienie najlepszych praktyk i tradycji nordyckich w zakresie edukacji artystycznej i komunikacji wizualnej oraz zapewnić odpowiednie kompetencje. [+]

Nordic Visual Studies and Art Education (NoVA) kształci specjalistów i badaczy sztuki współczesnej i kultury wizualnej, aby zrozumieć najlepsze praktyki i tradycje nordyckie w edukacji artystycznej i komunikacji wizualnej.

Poprzez edukację NoVA uzyskujesz odpowiednie kompetencje i umiejętności interakcji pedagogicznych do pracy w międzykulturowych i międzynarodowych sytuacjach i środowiskach edukacyjnych. Jako student możesz skierować się do zadań związanych z nauczaniem, produkcją, projektowaniem, doradztwem i konsultingiem na różnych poziomach szkolnictwa lub w dziedzinie sztuki, kultury wizualnej i medialnej, sektorów społecznych i życia korporacyjnego. Nauczanie jest prowadzone przez wykładowców z trzech skandynawskich uniwersytetów / uniwersytetów, a program jest otwarty dla studentów zagranicznych. NoVA bazuje na skandynawskich kompetencjach i ekspertyzie, które są związane z bieżącymi dyskusjami w dziedzinie międzynarodowej edukacji artystycznej.... [-]