close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Niemiecki, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Osoba, która posiada tytuł magistra Sztuki w niemieckim posiada wykształcenie wyższe, które mogą pomóc im stać się ekspertem od literatury, kultury i języka ludzi, którzy mieszkają w krajach mówiących po niemiecku. Tytuł magistra jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa dwa lata, aby zarobić po zarabiania tytuł licencjata. Co to jest MA w języku niemieckim? To Master of A… Czytaj więcej

Osoba, która posiada tytuł magistra Sztuki w niemieckim posiada wykształcenie wyższe, które mogą pomóc im stać się ekspertem od literatury, kultury i języka ludzi, którzy mieszkają w krajach mówiących po niemiecku. Tytuł magistra jest zaawansowanym stopniu, który zwykle trwa dwa lata, aby zarobić po zarabiania tytuł licencjata.

Co to jest MA w języku niemieckim? To Master of Arts w dziedzinie językowej. Ci, którzy dążyć do tego stopnia może być przygotowany do prowadzenia badań w niemieckiej nauki kultury i literatury. Mogą one także być w stanie skupić się na wykorzystaniu niemieckim, jak i jego struktury. Studenci magisterskich może być w stanie analizować przy użyciu języka niemieckiego up-to-date teorie pragmatyczne. Wielu studentów może mieć również okazję dowiedzieć się więcej o fonologii, nabywanie języka i semantyki i odmiany języka.

Istnieje wiele korzyści dla uzyskania tego typu stopnia.Osoby z Master w języku niemieckim mogą przyciągnąć pracodawców, którzy chcą ludzi z doświadczeniem w języku i komunikacji. Wielu uczniów również uzyskać możliwość otrzymania doktoraty w przyszłości.

Ilość pieniędzy to kosztuje, aby uzyskać tytuł magistra w języku niemieckim, zależy od wielu czynników. Szkoła, która jednym uczęszcza, a czas jednego uczęszcza, że ​​szkoła będzie znacznie wpłynąć na ogólny koszt. Są szkoły, które oferują tego typu stopniu w wielu różnych krajach.

Osoby, które uzyskają tytuł magistra w języku niemieckim mogą mieć możliwość pracy w wielu ekscytujących dziedzin. Niektórzy ludzie mogą zdecydować się na pracę w wizualnej i pisemnej branży medialnej. Jest to możliwe do pracy w administracji publicznej, zdolności instytucji kultury, a karierę w publikacji z tego typu stopnia. Wszystkie te kariery może być zarówno opłacalnym i stymulujące.

Jeśli masz miłość do ludu niemieckiego, języka i literatury, może warto rozważyć uzyskanie tytuł magistra w języku niemieckim. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
University of Haifa, International School
Hajfa, Izrael

W ramach działalności dydaktycznej HCGES rozpoczyna się międzynarodowy program Master of Arts w zakresie studiów niemieckich i europejskich na Uniwersytecie w Hajfie.

W ramach działalności dydaktycznej HCGES rozpoczyna się międzynarodowy program Master of Arts w zakresie studiów niemieckich i europejskich na Uniwersytecie w Hajfie. -
MA
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences
Waszyngton, Stany Zjednoczone

Absolwent Program w języku niemieckim jest idealnie przygotowany do reagowania na wyzwania w zawodzie i do zmieniającej się roli nauk humanistycznych. Wiele z naszych funkcji ... +

Absolwent Program w języku niemieckim jest idealnie przygotowany do reagowania na wyzwania w zawodzie i do zmieniającej się roli nauk humanistycznych. Wiele z naszych funkcji programu już odzwierciedla zalecenia ostatniego raportu MLA dotyczącego studiów doktoranckich, ilustrującego perspektywę przyszłościową programu Graduate w języku niemieckim. -
MA
studia niestacjonarne
4 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami