MA Lipsk - programy MA Lipsk - MA Lipsk

MA Lipsk - programy MA Lipsk - MA Lipsk

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Z ponad 500.000 mieszkańców, Leipzig miasto jest obszar metropolitalny położony w centralnej części Niemiec w landzie Saksonia. Jest domem dla Uniwersytetu w Lipsku, Leipzig University of Applied Sciences, i innych większych placówkach oświatowych.

MA Lipsk - Weź MA Lipsk. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Opanować Nowe Dziennikarstwo Mediów (MA)

Leipzig School of Media
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry October 2018 Niemcy Lipsk

studia zawodowe z naciskiem na dziennikarstwo cyfrowej produkcji treści cross-mediów i zarządzania [+]

studia zawodowe z naciskiem na dziennikarstwo cyfrowej produkcji treści cross-mediów i zarządzania

Przyszłość dziennikarstwa jest cyfrowy. W świecie informacyjnym dzisiejszy kategorie mediach drukowanych, telewizyjnych i radiowych oraz w Internecie rosną coraz bliżej siebie. Ktoś ma sukces w ciągu kilku lat jako dziennikarz - czy jako niezależny lub jako redaktor personelu - chce pracować, dlatego wymaga wielu umiejętności i kompetencji. Twórcy mediów musi opanować cross-media produkcji i przetwarzania multimedialnych treści, które mogą komunikować się we wszystkich kanałach i posiadają wiedzę w dziedzinie zarządzania mediami, zarządzanie mediów i technologii multimedialnej. Wszystko to opiera się na klasycznym dziennikarskiego rzemiosła, która opiera się bardziej niż kiedykolwiek na metodycznego badania na tworzenie treści przez użytkownika zorientowany we wszystkich formach reprezentacji i etyka mediów i wiedza podstawowa ustawa medialna. W europejskiego kursu sieciowej New Media Dziennikarstwa wszystkie te wymagania są brane pod uwagę. Program niepełnym wymiarze czasu pracy magisterskiej dostarcza uczestnikom w ten sposób konkretne perspektywy kształtowania współczesnego dziennikarstwa i zarządzania cyfrową zmianę nośnika.... [-]


Master Korporacyjne Media (MA)

Leipzig School of Media
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2018 Niemcy Lipsk

studia zawodowe z naciskiem na korporacyjnej komunikacji, marketingu i PR [+]

studia zawodowe z naciskiem na korporacyjnej komunikacji, marketingu i PR

Strona WWW i blogi firmowe, magazyn dla klientów i mediów społecznych kanałów, reklamy prasowe oraz banery internetowe - komunikacji korporacyjnej, public relations i marketing dzisiaj są zróżnicowane i złożone pola pracy. Aby przyciągnąć uwagę klientów i konsumentów, w celu ustalenia własnej marki i skutecznie budować długotrwałe relacje z klientami, przedsiębiorstwa i inne organizacje muszą koordynować wszystkie swoje działania komunikacyjne na siebie. Działalność wydawniczą korporacyjnej i public relations klasyczne wymagają spójnej treści strategię marketingową, która najlepiej wykorzystuje środki opowiadania pożarnej. Klienci mogą być kierowane w ten sposób w różnych punktach styczności i towarzyszy na całej podróży klienta. Oczywiście media korporacyjne (Corporate Publishing dawniej) od Lipskiej Szkoły Mediów (LSOM) zapewnia profesjonalistom w dziedzinie komunikacji i marketingu w ciągu trzech semestrów umiejętności niezbędne, aby sprostać tym wyzwaniom w dobie cyfryzacji.... [-]