MA Saksonia - programy MA Saksonia - MA Saksonia

MA Saksonia - programy MA Saksonia - MA Saksonia

Magisterskie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Saksonii, Niemcy jest szóstym najbardziej zaludnionym spośród wszystkich szesnastu działając domu ponad 4.300.000 mieszkańców głównie Sasów. Bogata historia rozciąga się na tysiąclecia, który zawiera renomowanych instytucji w imieniu Politechniki w Dreźnie założonego w 1828 jeden z najstarszych i największych w kraju.

MA Saksonia - Weź MA Saksonia. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Opanować Nowe Dziennikarstwo Mediów (MA)

Leipzig School of Media
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 4 semestry October 2018 Niemcy Lipsk

studia zawodowe z naciskiem na dziennikarstwo cyfrowej produkcji treści cross-mediów i zarządzania [+]

studia zawodowe z naciskiem na dziennikarstwo cyfrowej produkcji treści cross-mediów i zarządzania

Przyszłość dziennikarstwa jest cyfrowy. W świecie informacyjnym dzisiejszy kategorie mediach drukowanych, telewizyjnych i radiowych oraz w Internecie rosną coraz bliżej siebie. Ktoś ma sukces w ciągu kilku lat jako dziennikarz - czy jako niezależny lub jako redaktor personelu - chce pracować, dlatego wymaga wielu umiejętności i kompetencji. Twórcy mediów musi opanować cross-media produkcji i przetwarzania multimedialnych treści, które mogą komunikować się we wszystkich kanałach i posiadają wiedzę w dziedzinie zarządzania mediami, zarządzanie mediów i technologii multimedialnej. Wszystko to opiera się na klasycznym dziennikarskiego rzemiosła, która opiera się bardziej niż kiedykolwiek na metodycznego badania na tworzenie treści przez użytkownika zorientowany we wszystkich formach reprezentacji i etyka mediów i wiedza podstawowa ustawa medialna. W europejskiego kursu sieciowej New Media Dziennikarstwa wszystkie te wymagania są brane pod uwagę. Program niepełnym wymiarze czasu pracy magisterskiej dostarcza uczestnikom w ten sposób konkretne perspektywy kształtowania współczesnego dziennikarstwa i zarządzania cyfrową zmianę nośnika.... [-]


Master Korporacyjne Media (MA)

Leipzig School of Media
Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 3 semestry October 2018 Niemcy Lipsk

studia zawodowe z naciskiem na korporacyjnej komunikacji, marketingu i PR [+]

studia zawodowe z naciskiem na korporacyjnej komunikacji, marketingu i PR

Strona WWW i blogi firmowe, magazyn dla klientów i mediów społecznych kanałów, reklamy prasowe oraz banery internetowe - komunikacji korporacyjnej, public relations i marketing dzisiaj są zróżnicowane i złożone pola pracy. Aby przyciągnąć uwagę klientów i konsumentów, w celu ustalenia własnej marki i skutecznie budować długotrwałe relacje z klientami, przedsiębiorstwa i inne organizacje muszą koordynować wszystkie swoje działania komunikacyjne na siebie. Działalność wydawniczą korporacyjnej i public relations klasyczne wymagają spójnej treści strategię marketingową, która najlepiej wykorzystuje środki opowiadania pożarnej. Klienci mogą być kierowane w ten sposób w różnych punktach styczności i towarzyszy na całej podróży klienta. Oczywiście media korporacyjne (Corporate Publishing dawniej) od Lipskiej Szkoły Mediów (LSOM) zapewnia profesjonalistom w dziedzinie komunikacji i marketingu w ciągu trzech semestrów umiejętności niezbędne, aby sprostać tym wyzwaniom w dobie cyfryzacji.... [-]