MA Idstein - programy MA Idstein - MA Idstein

MA Idstein - programy MA Idstein - MA Idstein

Magisterskie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Z populacją ponad 20.000 mieszkańców, Idstein to miasto położone w Darmstadt w Hesji, Niemcy. Ma ona kilka prywatnych, publicznych i państwowych szkół wyższych.

MA Idstein - Weź MA Idstein. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Marketingu I Zrównoważonego Przywództwa

Fresenius University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 6 semestry October 2018 Niemcy Idstein Kolonia + 1 więcej

Stopień magistra marketingu i Zrównoważonego Przywództwa z urzędowo uznaną Fresenius University of Applied Sciences oferuje podstawę unikalny w Niemczech pomaga osiągnąć swój cel zawodowy otwierania się nowych rynków i grup klientów za pomocą trwałego zarządzania przedsiębiorstwem. [+]

Nowoczesne zarządzanie z oferty teoria znacznie więcej niż zyski tylko finansowych. Odpowiedzialne plany zarządzania korporacyjnego i organizuje złożone przepływy towarów, energii, danych i finansów w kontekście wyzwań społecznych, ekologicznych, gospodarczych i światowych. Zielone idee i czarne postacie są zatem komplementarne cele korporacyjne, które można osiągnąć przy użyciu zrównoważonych narzędzi marketingowych.

Obok podstawowych podmiotów gospodarczych, również interdyscyplinarny program nauczania obejmuje ogólny materiał do nauki z dziedziny zarządzania i marketingu. Będziesz dodatkowo nabywać umiejętności miękkich, takich jak zachowania przywództwa i etyki, i dowiedzieć się o globalnych współzależności gospodarczych.... [-]