MA Würzburg - programy MA Würzburg - MA Würzburg

MA Würzburg - programy MA Würzburg - MA Würzburg

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Würzburg miasto jest stolicą Regierungsbezirk Dolnej Frankonii znajduje się w Bawarii, w Niemczech. To gospodarze dużą społeczność, która składa się z więcej niż 133.000 mieszkańców, obok licznych instytucji akredytowanych badań i nauki.

MA Würzburg - Weź MA Würzburg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Międzynarodowej Pracy Socjalnej Z Uchodźców I Migrantów

University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 semestry March 2019 Niemcy Würzburg Schweinfurt + 1 więcej

Program Masters "Międzynarodowy Praca socjalna z uchodźców i migrantów" to aplikacja zorientowane kolejne, pod względem treści i dzielenie charakterze międzynarodowym anglojęzycznej programu studiów. [+]

Program Masters "Międzynarodowy Praca socjalna z uchodźców i migrantów" jest zorientowany na arenie międzynarodowej program studiów w języku angielskim aplikacji zorientowanych, kolejne, pod względem treści i dzielenie.

Ten tok studiów jest skierowany do potencjalnych studentów, którzy chcą wnieść swój wkład poprzez akademickiego aplikacji zorientowanych kwalifikacji w zakresie pracy socjalnej, w celu - wsparcie i umożliwienie uchodźcom i imigrantom w kontekście krajowym, jak również wspierania ich integracji społeczeństwo przyjmujące lub międzykulturowy otwarcie podstawowych usług i administracji publicznej; Jest to szczególnie na celu wygranie zagranicznych ekspertów oraz ich odpowiednie językowe, kulturowe i religijne tło dla Niemiec pracy socjalnej; - Podejmowania i organizować pomoc dla uchodźców w hotspot centrów azyl w Unii Europejskiej lub w obozach dla uchodźców UNHCR w regionach pochodzenia i tranzytu w kontekście europejskim i międzynarodowym, w celu zapewnienia prawidłowego dostępu do ochrony uchodźców i dać perspektywę osoby dotknięte w obrębie tych obiektów.... [-]