MA Freiburg - programy MA Freiburg - MA Freiburg

MA Freiburg - programy MA Freiburg - MA Freiburg

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

W południowo-zachodniej części Niemiec odpoczynku Fryburga. Posiada kopalnie srebra w Mount Schauinsland, że finansowo i gospodarczo wspiera miasto. Jest domem dla słynnego Uniwersytetu Alberta Ludwiga we Freiburgu wzdłuż innych placówkach edukacyjnych i badawczych.

MA Freiburg - Weź MA Freiburg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA E-Lingo - Nauczanie Języka Angielskiego Dla Młodych Osób Uczących Się (przedszkola I Szkoły Podstawowej)

University of Education Freiburg
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Niemcy Freiburg

E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla młodych uczniów. E-LINGO magisterskich wyróżnienie daje również dostęp do kierunków studiów w kształceniu nauczycieli i badań na poziomie uniwersyteckim. [+]

E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla młodych uczniów. E-LINGO magisterskich wyróżnienie daje również dostęp do kierunków studiów w kształceniu nauczycieli i badań na poziomie uniwersyteckim.

Co sprawia, że ​​E-LINGO wyjątkowy? E-LINGO jest ugruntowane magisterskich program, który z powodzeniem wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego dla młodych uczących się przez ponad dekadę. To otrzymała znakomite recenzje i został wykorzystany jako model dla innych blended-learning nauczyciela kwalifikacji.

Uznaje swoje doświadczenia zawodowe ... [-]