MA Freiburg - programy MA Freiburg - MA Freiburg

MA Freiburg - programy MA Freiburg - MA Freiburg

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

W południowo-zachodniej części Niemiec odpoczynku Fryburga. Posiada kopalnie srebra w Mount Schauinsland, że finansowo i gospodarczo wspiera miasto. Jest domem dla słynnego Uniwersytetu Alberta Ludwiga we Freiburgu wzdłuż innych placówkach edukacyjnych i badawczych.

MA Freiburg - Weź MA Freiburg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA E-Lingo - Nauczanie Języka Angielskiego Dla Młodych Osób Uczących Się (przedszkola I Szkoły Podstawowej)

University of Education Freiburg
Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat October 2018 Niemcy Freiburg

E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla młodych uczniów. E-LINGO magisterskich wyróżnienie daje również dostęp do kierunków studiów w kształceniu nauczycieli i badań na poziomie uniwersyteckim. [+]

. E-LINGO jest w niepełnym wymiarze czasu dwuletnie podyplomowe mieszane-learning Mistrza program zmierzający do uzyskania kwalifikacji w nauczaniu języka angielskiego dla młodych uczniów. E-LINGO magisterskich wyróżnienie daje również dostęp do kierunków studiów w kształceniu nauczycieli i badań na poziomie uniwersyteckim. Co sprawia, że ​​E-LINGO wyjątkowy? E-LINGO jest ugruntowane magisterskich program, który z powodzeniem wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego dla młodych uczących się przez ponad dekadę. To otrzymała znakomite recenzje i został wykorzystany jako model dla innych blended-learning nauczyciela kwalifikacji. Uznaje swoje doświadczenia zawodowe Doświadczenie zawodowe jest jednym z warunków wjazdu i stanowi 60 na 240 punktów kredytowych niezbędnych do rozpoczęcia programu MA. Blended learning Elastyczny program studiów podyplomowych łącząc 5 x 2 dni twarzą w twarz sesji dydaktycznych na uczelni we Freiburgu w Niemczech i nauczania na odległość w Internecie. ELASTYCZNOŚĆ Badania w niepełnym wymiarze czasu pozwala połączyć naukę akademicką z pracy lub innych zobowiązań. Większość programu są dostarczane online za pomocą platformy e-nauczania Lingo. Integracja języka i treści językowych umiejętności i metodyki nauczania są opracowywane jednocześnie wypełniając zajęć w języku angielskim, obsługiwane przez native speakerów. Teoria i praktyka Będziesz miał możliwość rozwijania umiejętności badawczych i zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez połączenie teorii i praktyki. Będziesz: omówić najnowsze teorie języka nauczania dla młodych uczących się i zastanowić się, jak mogą one być stosowane w autentycznych kontekstach analizy autentycznych filmów klasie i środków nauczania / uczenia się w szkołach podstawowych i przedszkolnym współpracować w celu opracowania projektów badawczych w klasie w autentycznych kontekstach dydaktycznych udziału w stażu dwutygodniowej w klasie językowej. Międzynarodowy program... [-]