$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Nauki społeczne Pittsburgh - programów Nauki społeczne Pittsburgh Nauki społeczne , Pittsburgh

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ". Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć i… Czytaj więcej

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Nauki społeczne pomagają uczniom lepiej zrozumieć interakcje i systemy w społeczeństwie ludzkim. Tematy pokrywające się mogą obejmować, jak wspólnoty i populacje tworzą rządy, czynią prawa, rozwijają systemy ekonomiczne czy też podejmują decyzje.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Pittsburg znajduje się w Pensylwanii, USA. To miasto posiada wysoką pozycję w przemyśle oraz innowacji w aluminium, szkła, przemysłu stoczniowego, ropy naftowej, sport, żywność, samochody i elektronika. Ze względu na wiele możliwości rodzimych i zagranicznych absolwentów i doktorantów dostać dobrą pracę w mieście.

Studia niestacjonarne Nauki społeczne Pittsburgh - Weź Nauki społeczne Pittsburgh. Wszystkie Nauki społeczne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Pittsburgh, Stany Zjednoczone

Zostań ekspertem ds. polityki edukacyjnej i zdobądź narzędzia potrzebne do pracy na rzecz sprawiedliwych zmian w społeczeństwie dzięki polityce studiów magisterskich w zakresi ... +

Zostań ekspertem ds. polityki edukacyjnej i zdobądź narzędzia potrzebne do pracy na rzecz sprawiedliwych zmian w społeczeństwie dzięki polityce studiów magisterskich w zakresie edukacji na University of Pittsburgh School of Education . Nasz 36-punktowy program wyróżnia się, ponieważ koncentruje się na analizie i transformacji polityki edukacyjnej opartej na równości. Jako uczeń odkryjesz, w jaki sposób (prze)projektowanie systemów edukacyjnych może poprawić możliwości uczenia się uczniów w każdym wieku. Dowiesz się również, w jaki sposób można wykorzystać zasady i systemy do doskonalenia własnych organizacji. -
MA
Studia dzienne
studia niestacjonarne
2 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia