MASTERSTUDIES

Zaoczne Nauki społeczne Oceanii - Nauki społeczne programów Nauki społeczne w Oceanii

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Kursy z nauk społecznych przygotowują studentów do angażowania się w ludzkie społeczeństwo. Poprzez kursy takie jak ekonomia, polityka, antropologia, socjologia, historia i psychologia uczniowie mogą lepiej zrozumieć, jak działa świat wokół nich.

Oceania składa się z wysp południowej, zachodniej i centralnej Pacyfiku, w tym w Melanezji, Mikronezji i Polinezji. Termin ten jest czasem rozszerzony obejmuje Australię, Nową Zelandię i Archipelagu Malajskiego.

Zaoczne Nauki społeczne Oceanii - Weź Nauki społeczne Oceanii. Wszystkie Zaoczne Nauki społeczne program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki społeczne, Oceanii Filter

Mistrzowie sztuki w polityce / sprawach międzynarodowych

University of the South Pacific USP
MA
Lut 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Master of Arts w Dyplomacji i Sprawach Międzynarodowych opiera się na kursach podstawowych w Dyplomie Podyplomowym w Dyplomacji i Sprawach Międzynarodowych, dodając okazję do ...

Czytaj więcej