Nauki przyrodnicze Finlandia - programów Nauki przyrodnicze Finlandia Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze Finlandia - programów Nauki przyrodnicze Finlandia Nauki przyrodnicze

Nauki przyrodnicze

Magisterska jest tytuł magistra przyznawane studentom, którzy ukończyli studia humanistyczne program Sztuk Pięknych lub przedmiotów takich jak historia, komunikacji, filozofii, teologii lub angielskim. Master of Arts zazwyczaj wymaga zajęć, badań i egzaminy pisemne.

Programy Nauki przyrodnicze może pozwolić uczniom badać zjawisk w przyrodzie poprzez obserwację, przewidywania i eksperymentów. Różne tematy mogą być poruszone, a studenci mogą specjalizować się w takich dziedzinach jak biologia, ekologia, astronomii, fizyki, chemii i nauk o Ziemi.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Nauki przyrodnicze Finlandia - Weź Nauki przyrodnicze Finlandia. Wszystkie Nauki przyrodnicze i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Twórczym Trwałości

Aalto University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat August 2018 Finlandia Espoo Helsinki Pori Mikkeli + 3 więcej

Program Międzynarodowego Mistrza w programie Creative Sustainability (CS) jest spółką joint studiów magisterskich w Wyższej Szkole Sztuki, Projektowania i Architektury, Szkoła Biznesu i Szkoły Inżynierskiej. Globalne i lokalne wyzwania i złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia interdyscyplinarnego podejścia oraz na wzajemne powiązania z aspektów ekonomicznych, środowiskowych, społeczno-kulturowych w edukacji. [+]

Test Międzynarodowy Program Master w programie Creative Sustainability (CS) jest wspólny program studiów magisterskich w Wyższej Szkole Sztuki, Projektowania i Architektury, Szkoła Biznesu i Szkoły Inżynierskiej. Globalne i lokalne wyzwania i złożoność przyszłych scenariuszy wymagają wzmocnienia interdyscyplinarnego podejścia oraz na wzajemne powiązania z aspektów ekonomicznych, środowiskowych, społeczno-kulturowych w edukacji. Kreatywny Program Trwałość zapewnia interdyscyplinarnego platformę do nauki w dziedzinie architektury, środowiska zbudowanego, biznes, design i nieruchomości do czynienia z istotnych wyzwań zrównoważonego rozwoju, takich jak zmiany klimatu, niedobór zasobów, globalnego ubóstwa, nierówności społecznej i gospodarczej, oraz dostosowania do gwałtowne globalne zmiany społeczno-gospodarcze. Program CS skupia studentów z różnych dziedzin nauki w interdyscyplinarnych zespołach, które zwiększa zrozumienie różnych środowisk i oferuje studentom możliwości współpracy przy projektach badawczych, firm, organizacji i studentów z innych dyscyplin. CS studenci będą studia z dyplomem magistra. Program CS jest także oferowana jako pomniejszych badań Temat do studentów Uniwersytetu Aalto.... [-]