Nauki medyczne i biologiczne Europie - Nauki medyczne i biologiczne programów Nauki medyczne i biologiczne w Europie

Nauki medyczne i biologiczne Europie - Nauki medyczne i biologiczne programów Nauki medyczne i biologiczne w Europie

Nauki medyczne i biologiczne

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Badania Nauki medyczne i biologiczne często przygotowanie studentów do kariery w służbie zdrowia. Czasami programy łączą lekcje biologii człowieka w zajęciach z fizyki, chemii, a nawet geologii, aby pomóc uczniom nauczyć żywe organizmy współpracują ze sobą.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Nauki medyczne i biologiczne Europie - Weź Nauki medyczne i biologiczne Europie. Wszystkie Nauki medyczne i biologiczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

MA koni zarządzania przedsiębiorstwem

Hartpury College, University of West England
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 rok August 2019 Wielka Brytania Gloucester + 1 więcej

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze cenionych koni modułów określonych Bristol Business School i biznesowych, programy te [+]

Zarządzanie MA / PgCert / PgDip Equine firm

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze zachowane Bristol Business School i koni poszczególnych modułów biznesowych, programy te zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać swoją wiedzę na temat przemysłu końskiego. IZ będzie również pomóc w identyfikacji możliwości kariery dostępne w przemyśle z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem.

W całym programie omówimy rolę Jeździectwo jako sport, analizować strukturę przemysłu koni, zarówno w kraju jak i za granicą, a debatować aktualne zagadnienia związane ze strategią rozwoju przemysłu końskiego.

... [-]