Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Nauki o życiu, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Master of Arts to dyplom ukończenia studiów, często przyznawany za studia związane ze sztuką, naukami humanistycznymi lub naukami społecznymi. Jest podobny do magistra nauki zarówno pod względem złożoności, jak i czasu trwania. Program studiów magisterskich można zazwyczaj ukończyć za rok lub dwa lata.

Co to jest magister nauk przyrodniczych? Jest to zaawansowany stopień naukowy, który analizuje szeroką grupę nauk, które badają żywe organizmy i bioetykę. Niektóre uczelnie mogą dać swoim uczestnikom szansę wyboru węższego celu, takiego jak biologia, medycyna, geografia lub zoologia. Ponieważ nauki przyrodnicze mogą obejmować tak wiele tematów, wymagane kursy dla tego programu studiów mogą być zupełnie różne na każdej uczelni. Niektóre przykłady kursu mogą obejmować biologię systemów, neuronaukę obliczeniową, eksplorację danych i uczenie maszynowe, systemy zbiorów danych biomedycznych, obrazowanie medyczne i wizualizację oraz genetykę statystyczną.

Studiowanie nauk przyrodniczych może pomóc uczestnikom doskonalić ich analityczne myślenie, które mogą wykorzystać do wykonywania eksperymentów w pracy lub napotkania problemu w ich życiu osobistym. Ta edukacja może również poprawić umiejętności cyfrowe danej osoby, ponieważ wiele kursów koncentruje się głównie na komputerach. Wreszcie magister nauk przyrodniczych może sprawić, że osoba czuje się swobodniej ze zmianami, co może ułatwić pracę i życie.

Koszt MA w naukach przyrodniczych może być różny w zależności od tego, czy dana osoba bierze lekcje w trybie online, czy w kampusie. Inne czynniki wpływające na naukę to szkoła, jej lokalizacja i czas trwania programu. Pomocne może być skontaktowanie się bezpośrednio ze szkołą, aby dowiedzieć się więcej o kosztach.

Studenci, którzy mają tytuł magistra nauk przyrodniczych, mogą być gotowi na karierę w medycynie, opiece zdrowotnej, biofarmie lub urządzeniach medycznych, ale uczą się także umiejętności, które mogą je przenieść z tego obszaru. Niektórzy absolwenci stali się eksperymentalnymi badaczami, farmaceutami, biologami, inżynierami chemicznymi, biologami molekularnymi, profesorami, kierownikami zasobów ludzkich, kuratorami i lekarzami. Ten program magisterski może również służyć jako podstawa do tytułu doktora.

Uniwersytety na całym świecie oferują magister nauk przyrodniczych. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

 

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Nauki o życiu

Hartpury College, University of West England

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze cenionych koni modułów określonych Bristol Business School i biznesowych, programy t ... [+]

Zarządzanie MA / PgCert / PgDip Equine firm

Dzięki połączeniu podstawowych czystych modułów biznesowych opracowanych przez dobrze zachowane Bristol Business School i koni poszczególnych modułów biznesowych, programy te zostały zaprojektowane tak, aby rozwijać swoją wiedzę na temat przemysłu końskiego. IZ będzie również pomóc w identyfikacji możliwości kariery dostępne w przemyśle z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem.

W całym programie omówimy rolę Jeździectwo jako sport, analizować strukturę przemysłu koni, zarówno w kraju jak i za granicą, a debatować aktualne zagadnienia związane ze strategią rozwoju przemysłu końskiego.

... [-]
Wielka Brytania Gloucester
Sierpień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
NYU Steinhardt School of Culture, Education and Human Development

Ten interdyscyplinarny charakter i usytuowany na czele stypendium żywieniowego, ten magister sztuki podkreśla międzynarodowy, krajowy i lokalny system żywnościowy. Rozwin ... [+]

Studiuj systemy żywności, kulturę i politykę w Nowym Jorku

Pierwszy program studiów magisterskich w USA poświęcony stypendium żywnościowemu, Studia Żywności na NYU Steinhardt wykorzystuje podejście humanistyczne i społeczne i przygotowuje cię do analizy obecnego amerykańskiego systemu żywności, jego globalnych powiązań i lokalnych alternatyw. Przeanalizujesz kulturowe, polityczne, ekonomiczne, środowiskowe i geograficzne podejście do żywności w kontekście lokalnym, miejskim i globalnym.

Ten 40-kredytowy program magisterski wymaga 19 punktów w obowiązkowych zajęciach, które obejmują systemy żywnościowe, kulturę i politykę, a także element badawczy. Oprócz tych wymagań możesz zdobyć 21 punktów w modułach specjalizacyjnych (polityka / rzecznictwo, przedsiębiorczość / przedsiębiorczość społeczna, analiza mediów / kultury), co pozwoli ci głębiej poznać swoje zainteresowania.... [-]

Stany Zjednoczone New York
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 - 6 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku