MA Maputo - programy MA Maputo - MA Maputo

MA Maputo - programy MA Maputo - MA Maputo

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Tętniąca życiem kultury i tradycyjne sztuki Mozambiku oferują zagranicznym studentom możliwość poszerzenia ich widok i edukacji globalnej doświadczenie z unikalnej perspektywy. Głównym językiem jest portugalski Mozambik. Studenci mogą uznać, że Mozambik jest dobrym miejscem, aby poprawić swoje umiejętności językowe portugalskiej.

Druga stolica Mozambiku, Maputo słynie z renomowanych uczelni i ich programów zróżnicowanych. Poza tym Universidade Eduardo Mondlane słynie z innowacyjnych i różne studia.

MA Maputo - Weź MA Maputo. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Stopień Magister W Dziedzinie Zarządzania I Administracji Oświatowej (MA)

Universidade Católica De Moçambique
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu September 2018 Mozambik Maputo

Mistrz w zarządzaniu edukacją i Administracji jest regulowane przez ustawę nr 27/2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w gazecie rządowej serii I, numer 38; Statut KUL Mozambiku i przepisów obowiązujących w Szkole Edukacji i Komunikacji. [+]

Mistrz w zarządzaniu edukacją i Administracji jest regulowane przez ustawę nr 27/2009 z dnia 29 września o szkolnictwie wyższym, opublikowane w gazecie rządowej serii I, numer 38; Statut KUL Mozambiku i przepisów obowiązujących w Szkole Edukacji i Komunikacji.

Kurs ma na celu opracowanie analityczne i krytyczną świadomość systemów kształcenia, wzmocnienie zdolności oceny dynamiki organizacyjnych, praktyk edukacyjnych i funkcjonowanie kontekstach edukacyjnych i administracyjnych nauczania i procesu uczenia się, jak również optymalizację środków i zasobów jej sieć edukacyjna i społeczność.

Ma również na celu promowanie i szkolenie menedżerów, aby zapewnić ciągłość i dać do polityk edukacyjnych w Mozambiku.... [-]