$close

Filtry

Zobacz wyniki

Moda Polska - programów Moda Polska Moda

Magistra lub wyższe jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli licencjat i którzy muszą lub chcą pogłębionych studiów na temat ich wyboru. Programy te zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat i może być wymagane w przypadku wyższego poziomu zatrudnienia. Czym jest mgr Moda w Polsce? Stopień oferowany jest przez szkoły sztuki i regularnych uczelni, a wiele z nich interdyscypl… Czytaj więcej

Magistra lub wyższe jest przeznaczony dla studentów, którzy ukończyli licencjat i którzy muszą lub chcą pogłębionych studiów na temat ich wyboru. Programy te zazwyczaj trwa od jednego do dwóch lat i może być wymagane w przypadku wyższego poziomu zatrudnienia.

Czym jest mgr Moda w Polsce? Stopień oferowany jest przez szkoły sztuki i regularnych uczelni, a wiele z nich interdyscyplinarnego podejścia do rozumienia świata mody i designu. Szereg wykładów są ukierunkowane teorii mody. Studenci często pracują indywidualnie i wspólnie on a projekty i brać udział w kursach w zakresie projektowania kostiumów, projektant mody, rysunku szycia, mody i kultury popularnej i więcej. Po zakończeniu magistra, absolwent często mają portfel projektów konstrukcyjnych, aby pokazać potencjalnym pracodawcom lub mogą kontynuować projekt dla dalszego rozwoju.

magistra konsoliduje własnego poprzedni zajęć w modzie, sztuce i projektowaniu i zabiera go do następnego poziomu z pełnego przygotowania do świata pracy w branży mody lub do zaawansowanych badań w tej dziedzinie.

Koszt MA w modzie zależy od szkoły lub uniwersytetu oferującego stopnia, długość kursu, a materiały trzeba kupić, aby zakończyć projekty. Pewna liczba uczniów może kwalifikować się do możliwości pomocy finansowych, takich jak kredyty studenckie, grantów, stypendiów i badania pracy.

Którzy ukończyli studia magisterskie w modzie może być stosowany w przemyśle w różnych pojemnościach. Niektóre prace dla dużych i małych projektantów, stają się dla nabywców domów towarowych lub witryn sklepowych lub może rozpocząć karierą w dziennikarstwie mody. Inni absolwenci mogą otworzyć butik lub rozpocząć własną linię mody jednocześnie prezentując i sprzedając swoje oryginalne wzory.Organizowanie pokazów mody, tworząc mody zorientowanych blogi i krótkie filmy mogą być inne opcje dla absolwenta.

Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Polsce
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
University of Arts Magdalena Abakanowicz in Poznań
Poznań, Polska

Katedra Scenografii na Wydziale Architektury i Wzornictwa składa się z pięciu pracowniach projektowych, które prowadzą interdyscyplinarny projekt i artystycznej pracy edukacyj ... +

Katedra Scenografii na Wydziale Architektury i Wzornictwa składa się z pięciu pracowniach projektowych, które prowadzą interdyscyplinarny projekt i artystycznej pracy edukacyjnej skierowanej do świadomego i odpowiedzialnego kształtowania ... -
MA
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia