$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Merchandising, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Master of Arts (MA) to studia podyplomowe, które opierają się na naukach humanistycznych. IZ zazwyczaj koncentruje się na sztukach pięknych, filozofii lub naukach społecznych i zapewnia ogólną wiedzę w konkretnym obszarze profesjonalnego studium. Czym jest MA w Merchandisingu? Ten program jest przeznaczony dla studentów mody, którzy są kreatywni i potrafią zwizualizować nowe fale p… Czytaj więcej

Master of Arts (MA) to studia podyplomowe, które opierają się na naukach humanistycznych. IZ zazwyczaj koncentruje się na sztukach pięknych, filozofii lub naukach społecznych i zapewnia ogólną wiedzę w konkretnym obszarze profesjonalnego studium.

Czym jest MA w Merchandisingu? Ten program jest przeznaczony dla studentów mody, którzy są kreatywni i potrafią zwizualizować nowe fale przyszłości. Uczniowie rozwijają umiejętności i uczą się pracować razem z projektantami na etapie produkcji. Uczą się, jak zachować tożsamość marki, dopasowując się do nowych trendów. Studenci badają również, w jaki sposób projektowanie przyczynia się do podejmowania decyzji biznesowych i wpływa na marketing. Chociaż każdy program jest inny, tematy, które można zbadać, obejmują kreatywne koncepcje marketingowe, metodologie technologiczne, innowacje biznesowe i środowiska wyświetlania / sprzedaży detalicznej.

Prowadzenie MA w Merchandisingu jest korzystne na wiele sposobów. Studenci będą mieli możliwość ścisłej współpracy z profesjonalistami z branży, co pomoże im zdobyć stopę w karierze. Uczniowie rozwijają również umiejętności pisania, badania i krytycznego myślenia, a także zdobywają doświadczenie w tworzeniu sieci i prezentacji.

Istnieje wiele szkół merchandisingowych na całym świecie, a czesne może się różnić w zależności od miejsca. Zaleca się zbadanie różnych instytucji i bezpośredni kontakt z wybranymi osobami, aby dowiedzieć się, jakich zobowiązań finansowych należy się spodziewać.

Istnieje wiele możliwości zatrudnienia dla absolwentów z MA w Merchandisingu. Potencjalne miejsca pracy obejmują markę modową, firmy kontraktowe, głównych sprzedawców detalicznych, biura zakupów i firmy konsultingowe. Tytuły mogą obejmować menedżera produktu, menedżera ds. Merchandisingu, menedżera licencji, wizualnego merchandisera, menedżera ds. Sprzedaży detalicznej, merchandiserów, kupujących, menedżerów dystrybucji oraz menedżera ds. Operacji i logistyki.

Jeśli szukasz kariery w modzie, nie trać więcej czasu. Możesz teraz rozpocząć przeszukiwanie naszej internetowej bazy danych, aby znaleźć odpowiednią szkołę i lokalizację dla swoich potrzeb. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Academy of Art University
San Francisco, Stany Zjednoczone

Program Masters of Arts in Fashion Merchandising zapewnia studentom profesjonalny zestaw umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszym środowisku merchandising ... +

Program Masters of Arts in Fashion Merchandising zapewnia studentom profesjonalny zestaw umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszym środowisku merchandisingu i zarządzania modą. Absolwenci będą mieli koncentrację i umiejętności strategiczne niezbędne do prowadzenia udanej operacji, w tym planowania, zarządzania i sprzedaży produktów modowych. -
MA
Studia dzienne
4 semestry
Język angielski
Lut 2023
Ośrodek kształcenia
Online