close

Filtry

Zobacz wyniki

Media Bloomington - programów Media Bloomington Media, Bloomington

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat. Badania mediów może stanowić solidną wiedzę na temat wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu we współczesnym przemyśle medialnym. można z… Czytaj więcej

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Badania mediów może stanowić solidną wiedzę na temat wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu we współczesnym przemyśle medialnym. można zbadać Różnorodność typów nośników, włącznie z transmisją, filmie, wydawnictwa, reklamy, fotografii i mediów społecznościowych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Bloomington Illinois to wspaniałe miasto dla szkolnictwa wyższego z różnych instytucji i dobrze wyważony rasowe makijaż dla ludności ponad 75.000.

Media Bloomington - Weź MA Bloomington. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Indiana University Bloomington The Media School
Bloomington, Stany Zjednoczone

Rozpocznij swoją podróż w kierunku doktoratu lub przygotuj się na karierę jako analityk lub badacz branżowy. Nasze studia magisterskie w zakresie sztuk i nauk o mediach dają C ... +

Rozpocznij swoją podróż w kierunku doktoratu lub przygotuj się na karierę jako analityk lub badacz branżowy. Nasze studia magisterskie w zakresie sztuk i nauk o mediach dają Ci możliwość doświadczenia naszych różnorodnych podejść do mediów i znalezienia niszy, która działa dla Ciebie. Kierunki studiów magisterskich mają wspólną cechę: badania mediów. Stamtąd podążają własnymi ścieżkami. Nasi studenci studiów magisterskich studiują tak różne tematy, jak klasyczne kino hollywoodzkie, reprezentacje pracy oraz głos i autonomia na Bliskim Wschodzie. -
MA
Język angielski
Sie 2021
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami