MA Kaunas - programy MA Kaunas - MA Kaunas

MA Kaunas - programy MA Kaunas - MA Kaunas

Magisterskie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Kaunas, słynie z dziedzictwa kulturowego i wartości naukowej. Placówki oświatowe w mieście, takich jak Uniwersytet Witolda Wielkiego Litewski Uniwersytet Nauk Medycznych i Aleksandras Stulginskis University zostały wzmacnianie kapitału ludzkiego z wysokiej jakości edukacji od roku.

MA Kaunas - Weź MA Kaunas. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Architekturze

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat September 2018 Litwa Kaunas

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje. [+]

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje.

Innym wyłączność programu leży w historycznym, kulturowym, teoretycznej i filozoficznej krytycznej analizy istniejących typologii, związanych z budową prototypów który integruje estetycznej konstrukcji, mechaniczne, ekologicznych i badań ekonomicznych.

Ten rozszerzony program licencjackich prowadzi do magistra (5 lat programu).

Najnowsze narzędzia programowe ... [-]