MA Kłajpeda - programy MA Kłajpeda - MA Kłajpeda

MA Kłajpeda - programy MA Kłajpeda - MA Kłajpeda

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Położony u ujścia rzeki Dane miasta Kłajpeda jest trzecim co do wielkości miasto na Litwie w wysokiej jakości systemu edukacji. Kłajpeda instytucje edukacyjne mają do zaoferowania godne usług edukacyjnych w naukach wyzwolonych i sztuki przez renomowanych uczelniach, takich jak oryginał International University i Klaipėdos Universitetas.

MA Kłajpeda - Weź MA Kłajpeda. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W TESOL

LCC International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2018 Litwa Kłajpeda

Mistrz programu TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. [+]

Programy magisterskie w TESOL są powszechne w wielu częściach świata, ale jesteś nowy na Litwie. Ten międzynarodowy program następujące trzy podstawowe zasady: teoretyczna znajomość języka, stosowane badania naukowe i praktyczne zastosowanie teorii i badań. Istotą tego programu składa się z socjolingwistyki i językoznawstwa, które są połączone z zarządzania i pedagogiki nauczania języka.

Wydział Świadectwa z LCC International University na Vimeo.

Test MA w programie TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. W szczególności, program jest przeznaczony dla: - nauczycieli szkół chcących wzbogacić swoją profesjonalną i metodologicznych kompetencji; - Osoby, które otrzymały dyplom licencjacki i chce kontynuować karierę w nauczaniu języka angielskiego w coraz bardziej wielojęzycznym świecie; - Osoby, które są zainteresowane w administracji i zarządzaniu programem języka; - Osoby, które są zainteresowane w badaniach w dziedzinie lingwistyki stosowanej. Charakterystyczne organizacyjne i akademickie Cechy programu - Model małego grupa, gwarantując interaktywne środowisko nauczania; - Połączenie online i interakcji twarzą w twarz z profesorów i studentów; - Trzy okresy letnie stałego pobytu na terenie kampusu w Kłajpedzie; - Naturalne środowisko pracy praktyka podczas Instytutu Języka w LCC lato; - Portfel indywidualny teoretyczne i praktyczne połączenie osobistej refleksji i badań z każdego przedmiotu; - Instrukcja z rodzimych lub native języka angielskiego, jak mówi profesorów. Cele i zadania - Cel nr 1 - aby zapewnić studentom solidne podstawy teoretyczne... [-]