MA Litwa - programów MA Litwa MA

MA Litwa - programów MA Litwa MA

Magisterskie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

MA Litwa - Weź MA Litwa. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Architekturze

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat September 2018 Litwa Kaunas

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje. [+]

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje.

Innym wyłączność programu leży w historycznym, kulturowym, teoretycznej i filozoficznej krytycznej analizy istniejących typologii, związanych z budową prototypów który integruje estetycznej konstrukcji, mechaniczne, ekologicznych i badań ekonomicznych.

Ten rozszerzony program licencjackich prowadzi do magistra (5 lat programu).

Najnowsze narzędzia programowe ... [-]

Magister W TESOL

LCC International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry January 2018 Litwa Kłajpeda

Mistrz programu TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. [+]

Programy magisterskie w TESOL są powszechne w wielu częściach świata, ale jesteś nowy na Litwie. Ten międzynarodowy program następujące trzy podstawowe zasady: teoretyczna znajomość języka, stosowane badania naukowe i praktyczne zastosowanie teorii i badań. Istotą tego programu składa się z socjolingwistyki i językoznawstwa, które są połączone z zarządzania i pedagogiki nauczania języka.

Wydział Świadectwa z LCC International University na Vimeo.

Test MA w programie TESOL na LCC International University jest nastawiona na szerokiej publiczności. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu lingwistyki stosowanej, jak i tych, którzy chcą się dogłębną znajomością metod nauczania języków obcych oraz ich praktycznego zastosowania w kontekście międzynarodowym. W szczególności, program jest przeznaczony dla: - nauczycieli szkół chcących wzbogacić swoją profesjonalną i metodologicznych kompetencji; - Osoby, które otrzymały dyplom licencjacki i chce kontynuować karierę w nauczaniu języka angielskiego w coraz bardziej wielojęzycznym świecie; - Osoby, które są zainteresowane w administracji i zarządzaniu programem języka; - Osoby, które są zainteresowane w badaniach w dziedzinie lingwistyki stosowanej. ... [-]