MA Litwa - programów MA Litwa MA

MA Litwa - programów MA Litwa MA

Magisterskie

Studiów magisterskich, powszechnie znany jako MA, są podyplomowe stopni trwające co najmniej rok, a czasami dwa lata uczy się ich stopnie zwykle wymaga trochę rzeczywistego badania. MA jest najczęstszą nazwą dla studiów magisterskich i jest często używany.

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

MA Litwa - Weź MA Litwa. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Magister Polityki Publicznej I Bezpieczeństwa

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Litwa Kaunas

Program studiów magisterskich Polityka publiczna i bezpieczeństwo ma na celu poszerzenie perspektywy i wyostrzenie konkretnych umiejętności, aby przygotować Cię do bycia profesjonalnym liderem w sektorze publicznym. [+]

Program studiów magisterskich Polityka publiczna i bezpieczeństwo ma na celu poszerzenie perspektywy i wyostrzenie konkretnych umiejętności, aby przygotować Cię do bycia profesjonalnym liderem w sektorze publicznym. Program zainspiruje i przygotuje cię do roli kompetentnego aktora w dziedzinie porządku publicznego i procesów bezpieczeństwa oraz podejmowania decyzji opartych na dowodach. Wpłyń na świat, realizuj potężne pomysły i rozwijaj swoją zdolność do przewodzenia!

Celem programu studiów jest przygotowanie profesjonalistów o wysokich kompetencjach, posiadających głęboką wiedzę z zakresu zarządzania publicznego i teorii polityki, zdolnych do analizy i oceny procesów bezpieczeństwa w perspektywie porównawczej, do projektowania i wdrażania odpowiednich analiz z zastosowaniem zaawansowanych metodologii, które stanowią tło problemu. rozwiązywanie zaleceń.... [-]


Magister W Architekturze

Kaunas University of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat September 2018 Litwa Kaunas

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje. [+]

Dynamiczny, innowacyjny i praktyczny zarazem program realizowany jest metodą Studia - zajęcia badawcze są zintegrowane w jednym złożonym zadaniu: studenci poznają związane z architekturą zasady rysowania, kompozycji, fizyki, wytrzymałości materiałów itp. i stosować bezpośrednio w projekcie są pracuje.

Innym wyłączność programu leży w historycznym, kulturowym, teoretycznej i filozoficznej krytycznej analizy istniejących typologii, związanych z budową prototypów który integruje estetycznej konstrukcji, mechaniczne, ekologicznych i badań ekonomicznych.

Ten rozszerzony program licencjackich prowadzi do magistra (5 lat programu).

Najnowsze narzędzia programowe ... [-]