MA Bejrut - programy MA Bejrut - MA Bejrut

MA Bejrut - programy MA Bejrut - MA Bejrut

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Liban, oficjalnie Republiki Libańskiej, to kraj we wschodniej części Morza Śródziemnego. Graniczy z Syrią na północy i na wschodzie i Izraela na południe.

Włączenie wielu placówek oświatowych przedstawia, że ​​Beirut jest centrum edukacji i nauki na całym Libanie. Warto oglądać witryn architektonicznych i gości z różnych instytucji edukacyjnych świadczy Beirut 's edukacyjnej sukces w Libanie.

MA Bejrut - Weź MA Bejrut. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Nauczaniu Języka Angielskiego Jako Języka Obcego

Lebanese International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat October 2018 Liban Bejrut

Metodyka nauczania jest w języku strategii nauczania, które są teoretycznie dźwięk, ale praktyczne i użyteczne. [+]

. Mistrz w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego Program obejmuje następujące kursy: Socjologia Edukacji Kurs analizuje wspólne problemy i kwestie stojące przed systemami edukacji wokół pracy w wyniku globalnych sił ekonomicznych, społecznych, politycznych i kulturowych, z socjologicznego punktu widzenia. Kwestie związane z polityką, zarządzania, finansowania, świadczenia, procesów i wyników systemów edukacyjnych dla grup społecznych znajdujących się w różny sposób, zostaną opisane i analizowane w kontekście międzynarodowym, regionalnym, krajowym i lokalnym. Integracja technologii w edukacji Kurs bada strategii integracji technologii w edukacji i przygotowuje przyszłych nauczycieli do korzystania z technologii jako potężne narzędzie do zwiększenia uczenia. Kurs zawiera również przegląd niektórych teorii uczenia się i ich implikacji w zakresie uczenia się i analizuje różne technologie, które mogą być stosowane w dziedzinie oświaty, w tym mediów wizualnych, materiałów audio, narzędzi informatycznych, zasobów internetowych, aplikacji multimedialnych i oprogramowania instruktażowe. Zaawansowane. Metody nauczania Oczywiście łączy dwa obszary kształcenia One są badania na temat wpływu nauczania uczenia się, która obejmuje szeroki zakres badań na tematy takie jak nauczyciela i ucznia myślenia, konstruktywizmu widokiem kształcenie, nauczanie za zrozumienie i znaczenie interakcji społecznych w nauce . Uczy metodologii, drugi obszar zająć w tym oczywiście przekłada się na strategie nauczania, które są teoretycznie dźwięk, ale praktyczne i użyteczne. [-]