MA Bejrut - programy MA Bejrut - MA Bejrut

MA Bejrut - programy MA Bejrut - MA Bejrut

Magisterskie

Stopień MA jest przede wszystkim dla studentów, którzy chcą poprawić swoje wykształcenie ogólne matematyki lub uczyć.

Liban, oficjalnie Republiki Libańskiej, to kraj we wschodniej części Morza Śródziemnego. Graniczy z Syrią na północy i na wschodzie i Izraela na południe.

Włączenie wielu placówek oświatowych przedstawia, że ​​Beirut jest centrum edukacji i nauki na całym Libanie. Warto oglądać witryn architektonicznych i gości z różnych instytucji edukacyjnych świadczy Beirut 's edukacyjnej sukces w Libanie.

MA Bejrut - Weź MA Bejrut. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister W Nauczaniu Języka Angielskiego Jako Języka Obcego

Lebanese International University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat October 2018 Liban Bejrut

Metodyka nauczania jest w języku strategii nauczania, które są teoretycznie dźwięk, ale praktyczne i użyteczne. [+]

Mistrz w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego

Program obejmuje następujące kursy:

Socjologia Edukacji

Kurs analizuje wspólne problemy i kwestie stojące przed systemami edukacji wokół pracy w wyniku globalnych sił ekonomicznych, społecznych, politycznych i kulturowych, z socjologicznego punktu widzenia. Kwestie związane z polityką, zarządzania, finansowania, świadczenia, procesów i wyników systemów edukacyjnych dla grup społecznych znajdujących się w różny sposób, zostaną opisane i analizowane w kontekście międzynarodowym, regionalnym, krajowym i lokalnym.

Integracja technologii w edukacji

Kurs bada strategii integracji technologii w edukacji i przygotowuje przyszłych nauczycieli do korzystania z technologii jako potężne narzędzie do zwiększenia uczenia. Kurs zawiera również przegląd niektórych teorii uczenia się i ich implikacji w zakresie uczenia się i analizuje różne technologie, które mogą być stosowane w dziedzinie oświaty, w tym mediów wizualnych, materiałów audio, narzędzi informatycznych, zasobów internetowych, aplikacji multimedialnych i oprogramowania instruktażowe.... [-]