$close

Filtry

Zobacz wyniki

Programy Kosmetologia, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Często ci, którzy ukończą studiów licencjackich chcą poszerzyć swoje możliwości rozwoju i potencjału wynagrodzenia, a robią to poprzez realizację magistra lub IZ. Większość programów MA może być gotowy w ciągu dwóch lub trzech lat. Tylko to, co jest mgr kosmetologii? Ten program ma na celu przygotowanie uczestników do udanej kariery, pomagając ludziom poprawić ich wygląd.… Czytaj więcej

Często ci, którzy ukończą studiów licencjackich chcą poszerzyć swoje możliwości rozwoju i potencjału wynagrodzenia, a robią to poprzez realizację magistra lub IZ. Większość programów MA może być gotowy w ciągu dwóch lub trzech lat.

Tylko to, co jest mgr kosmetologii? Ten program ma na celu przygotowanie uczestników do udanej kariery, pomagając ludziom poprawić ich wygląd. Większość programów podkreślić pielęgnacji włosów, pielęgnacji paznokci, osobistych estetykę i stosowania kosmetyków, a niektóre również podkreślić szczególny aspekt branży kosmetologii takiej elektrolizy, woskowania, Farbowanie włosów lub makijażu dla telewizji lub filmów. Niektóre programy również podkreślić ludzkiej anatomii, chemii i fizjologii, a inni bardziej skoncentrować się wyłącznie na włosy, makijaż i paznokci artyzmu. Przegląd popularnych narzędzi kosmetycznych i produktów zdrowotnych jest również powszechne w tych programach.

Wielu kosmetologów są zobowiązani do odbywania ciągłych szkoleń edukacji w celu utrzymania uzyskaniu pozwolenia w dziedzinie kosmetologii. Dodatkowo czyjaś pensja tendencję do wzrostu wraz z czyjegoś poziomu wykształcenia, niezależnie od branży.

Nie ma ustalonej koszty związane z zdobywając tytuł magistra kosmetologii. Należy skontaktować się z biurem rekrutacji każdej szkole interesujące dla aktualnych i dokładnych informacji o rejestracji.

Program ten ma na celu przygotowanie studentów do wielu karier w dziedzinie kosmetologii. Wielu absolwentów dalej pracować jako stylistów włosów, Paznokcie i wizażystów. Niektórzy podejmują podejście przedsiębiorcze i wybierz, aby otworzyć swój własny salon, inni znajdują zatrudnienie w hotelach, uzdrowiskach lub ośrodkach. Niektórzy absolwenci zdecydować się na pracę w sektorze prywatnym i oferują onsite paznokci, makijażu i pielęgnacji włosów usługi, podczas gdy inni wybierają uczyć kosmetologii po uzyskaniu tytułu magistra.

Nasza baza jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć naukę więcej o wielu kursach kosmetologii internetowych oferowanych przez szkoły na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Tartu
Tartu, Estonia +1 Więcej

Program łączy zarządzanie i projektowanie produktów spa, zabiegi lecznicze i rekreacyjne oraz dobre samopoczucie.

Program łączy zarządzanie i projektowanie produktów spa, zabiegi lecznicze i rekreacyjne oraz dobre samopoczucie. -
MA
Studia dzienne
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
 
Olsztyńska Szkoła Wyższa
Olsztyn, Polska

Absolwent kierunku Kosmetologia wyposażony jest w wiedzę z obszaru nauk medycznych, o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz wiedzą specjalistyczną z zakresu kosmetologii. Wykorzys ... +

Absolwent kierunku Kosmetologia wyposażony jest w wiedzę z obszaru nauk medycznych, o zdrowiu i kulturze fizycznej oraz wiedzą specjalistyczną z zakresu kosmetologii. Wykorzystując wiadomości z zakresu nauk podstawowych rozumie procesy fizyko-chemiczne i biologiczne mające związek z kosmetologią. -
MA
Polski
Ośrodek kształcenia