Filter
Magister nauk humanistycznych
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Programy Kosmetologia, Szukaj najlepszych programów MA tutaj! - MA

Często ci, którzy ukończą studiów licencjackich chcą poszerzyć swoje możliwości rozwoju i potencjału wynagrodzenia, a robią to poprzez realizację magistra lub IZ. Większość programów MA może być gotowy w ciągu dwóch lub trzech lat.

Tylko to, co jest mgr kosmetologii? Ten program ma na celu przygotowanie uczestników do udanej kariery, pomagając ludziom poprawić ich wygląd. Większość programów podkreślić pielęgnacji włosów, pielęgnacji paznokci, osobistych estetykę i stosowania kosmetyków, a niektóre również podkreślić szczególny aspekt branży kosmetologii takiej elektrolizy, woskowania, Farbowanie włosów lub makijażu dla telewizji lub filmów. Niektóre programy również podkreślić ludzkiej anatomii, chemii i fizjologii, a inni bardziej skoncentrować się wyłącznie na włosy, makijaż i paznokci artyzmu. Przegląd popularnych narzędzi kosmetycznych i produktów zdrowotnych jest również powszechne w tych programach.

Wielu kosmetologów są zobowiązani do odbywania ciągłych szkoleń edukacji w celu utrzymania uzyskaniu pozwolenia w dziedzinie kosmetologii. Dodatkowo czyjaś pensja tendencję do wzrostu wraz z czyjegoś poziomu wykształcenia, niezależnie od branży.

Nie ma ustalonej koszty związane z zdobywając tytuł magistra kosmetologii. Należy skontaktować się z biurem rekrutacji każdej szkole interesujące dla aktualnych i dokładnych informacji o rejestracji.

Program ten ma na celu przygotowanie studentów do wielu karier w dziedzinie kosmetologii. Wielu absolwentów dalej pracować jako stylistów włosów, Paznokcie i wizażystów. Niektórzy podejmują podejście przedsiębiorcze i wybierz, aby otworzyć swój własny salon, inni znajdują zatrudnienie w hotelach, uzdrowiskach lub ośrodkach. Niektórzy absolwenci zdecydować się na pracę w sektorze prywatnym i oferują onsite paznokci, makijażu i pielęgnacji włosów usługi, podczas gdy inni wybierają uczyć kosmetologii po uzyskaniu tytułu magistra.

Nasza baza jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć naukę więcej o wielu kursach kosmetologii internetowych oferowanych przez szkoły na całym świecie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

1 Results in Kosmetologia

University of Tartu

Program łączy w sobie zarządzanie i projektowanie produktów spa, zabiegów medycznych i dla przyjemności i dobrego samopoczucia. ... [+]

Wellness i Spa Service Design i Zarządzania jest unikalnym 2-letnie studia magisterskie, które ma na celu przekazanie studentom niezbędnej wiedzy teoretycznej, umiejętności zawodowe i praktyczne narzędzia potrzebne do pracy w wellness, spa lub innymi organizacjami na poziomie zarządzania. Program łączy w sobie zarządzanie i projektowanie produktów spa, zabiegów leczniczych i rekreacyjnych, dobrego samopoczucia, kondycji i usług związanych ze zdrowiem. Jest to program tylko podobne Master w całej Europie.

Jakie umiejętności i kompetencji uczniów uzyska? Gościnność i zarządzania jakością; Kreatywny i innowacyjny przedsiębiorczość; Zrównoważony rozwój; Strategicznego, finansowego i operacyjnego zarządzania; Projektowanie i rozwój usług; Zarządzanie i marketing dla odnowy biologicznej i spa; Zrozumienie podstaw zabiegów; Filozofia wellness; Zarządzanie projektami i badania. ... [-]
Estonia Tartu
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku