Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone - programów Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone Komunikacja w modzie

Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone - programów Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone Komunikacja w modzie

Komunikacja w modzie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Program komunikuje się mody skupi się na różnych metod komunikacji, takich jak media, imprezy, obrazów i języka. Studenci uczą się zasad, które są korzystne do organizowania prezentacji, definiowanie planu reklamowego i rozwój kampanii mody.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone - Weź Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone. Wszystkie Komunikacja w modzie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w MA Komunikacja w modzie Stany Zjednoczone. Zajrzyj kategorię} Magisterskie Komunikacja w modzie zamiast.

Search for similar programs here