MA Biszkek - programy MA Biszkek - MA Biszkek

MA Biszkek - programy MA Biszkek - MA Biszkek

Magisterskie

Programy z tytułem "Master of Arts " tradycyjnie składa się z przedmiotów humanistycznych, takich jak filozofia, historia, czy literatury. Masters of Arts są studia podyplomowe, które mogą być podjęte po zapracowanej stopniu w licencjackich studiów (licencjat). Masters programów Arts ma tytuł "MA ", "Master of Arts " lub "MA ".

Istnieje wiele instytucji szkolnictwa wyższego na całym Kirgistanie. Obejmuje około trzydziestu siedmiu uczelni publicznych i osiemnastu prywatnych uczelni. Wybitni uniwersytety w Kirgistanie to Uniwersytet w Azji Środkowej i Kirgiskiej National University.

Spectacular tła wbudowane w długich uliczek i malowniczych, to jest uosobieniem Biszkeku. Biszkek wraz z imponującym tłem również mały edukacyjny świat. Centra edukacyjne z siedzibą w mieście zapewniają pożądane standardy kształcenia, z którym jednostka może dokonać jasne ścieżki kariery.

MA Biszkek - Weź MA Biszkek. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Azji Środkowej Studia

Central Asian Studies Institute (AUCA)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry September 2018 Kirgistan Biszkek

Program ma na celu przekazanie studentom krytyczne rozumienie przeszłości i teraźniejszości, procesów politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych w Azji Środkowej i przegląd różnych dyscyplin naukowych, które ukształtowały produkcję wiedzy o regionie. Absolwenci programu będą przygotowywane, aby zapisać się programów doktoranckich nauk społecznych ze szczególnym uwzględnieniem Azji Środkowej lub, aby przejść płynnie do kariery w administracji, dyplomacji, organizacji międzynarodowych, rozwoju, dziennikarstwa, lub w każdej innej dziedzinie, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wiedzy w obszarze stałych w języku lokalnym. [+]

Badanie Azja Środkowa w Azji Środkowej z CASICentral Asian Studies Institute (CASI) na Uniwersytecie Amerykańskim aktualnie przyjmuje wnioski o Master of Arts in Central Asian Studies (Macas) w Biszkeku, Kirgistan. Master of Arts in Central Asian Studies Program ma na celu przekazanie studentom krytyczne rozumienie przeszłości i teraźniejszości, procesów politycznych, społecznych, gospodarczych i kulturalnych w Azji Środkowej i przegląd różnych dyscyplin naukowych, które ukształtowały produkcję wiedzy o regionie. Absolwenci programu będą przygotowywane, aby zapisać się programów doktoranckich nauk społecznych ze szczególnym uwzględnieniem Azji Środkowej lub, aby przejść płynnie do kariery w administracji, dyplomacji, organizacji międzynarodowych, rozwoju, dziennikarstwa, lub w każdej innej dziedzinie, która wymaga specjalistycznej wiedzy i wiedzy w obszarze stałych w języku lokalnym. Program Master of Arts w Central Asian Studies oferuje studentom unikalną możliwość zdobycia stopnia, że ​​spełnia zachodnich standardów kształcenia bez opuszczania Azji Środkowej. Kursy są prowadzone w całości w języku angielskim i nadzorowane przez zachodnich wykładowców. Ci, którzy ukończyli program będzie mieć solidne podstawy w zachodniej doktrynie, badań i krytycznego myślenia, umiejętności, które są wysoko cenione w każdym kontekście. Kolejny krok w budowaniu swojej przyszłości już dziś, stosując się do programu. ... [-]