Filter
Magister nauk humanistycznych
Kazachstan Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

MA Kazachstan - programów MA Kazachstan MA

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Kazachstan, oficjalnie Republika Kazachstanu, państwo w Azji Środkowej, z mniejszym zachodniej części rzeki Ural w Europie Wschodniej.

MA Kazachstan - Weź MA Kazachstan. Wszystkie MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Results

KIMEP University

Program Master of International Journalism został opracowany dla naukowców i profesjonalistów z dziedziny mediów i komunikacji, którzy są zainteresowani dalszym rozwojem ... [+]

O MAIJ

Master of Arts w International Journalism oferuje dwa główne kierunki:

Dziennikarstwo i zarządzanie mediamiPR i reklama

Program Master of International Journalism został opracowany dla naukowców i profesjonalistów z dziedziny mediów i komunikacji, którzy są zainteresowani dalszym rozwojem zawodowym i odkrywaniem nowych perspektyw zawodowych w dziedzinie komunikacji, zarządzania mediami, PR i reklamy.

Zaprojektowany dla świeżo upieczonych absolwentów programów studiów licencjackich i młodych profesjonalistów, program ten jest doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu dziennikarstwa międzynarodowego i rozwijania umiejętności komunikacyjnych.

Program... [-]
Kazachstan Almaty
September 2019
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
KIMEP University

Nasz program studiów jest wyjątkowy i zawiera kursy, które są bezkonkurencyjne w krajowej praktyce akademickiej. Program składa się z przedmiotów teoretycznych i stosowan ... [+]

O MAE

Program Master of Arts in Economics oferuje współczesną wiedzę w następujących obszarach:

Sprawne zarządzanie projektami inwestycyjnymi w sektorze publicznym i prywatnym;Osiągnięcie maksymalnych przychodów przy minimalnych kosztach dla organizacji;Optymalna alokacja zasobów organizacyjnych;Analiza i ocena stanu finansowego organizacji;Planowanie rozwoju gospodarczego dla organizacji;Opracowywanie planów ekonomicznych i finansowych;Opracowanie strategii dla organizacji.

Nasz program studiów jest wyjątkowy i zawiera kursy, które są bezkonkurencyjne w krajowej praktyce akademickiej. Program składa się z przedmiotów teoretycznych i stosowanych w zakresie ekonomii, finansów i statystyki. Studenci otrzymują dogłębną wiedzę z zakresu analizy ekonomicznej i finansowej, audytu wewnętrznego i zewnętrznego oraz zarządzania finansami.... [-]

Kazachstan Almaty
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
18 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku