MA Quebec - programy MA Quebec - MA Quebec

MA Quebec - programy MA Quebec - MA Quebec

Magisterskie

Master of Arts lub MA jest zazwyczaj stopnia absolwent zdobył po programie studiów sztuk pięknych, nauk humanistycznych, nauk społecznych lub innych, podobnych stężeniach. Programy te zwykle trwają od jednego do dwóch lat.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Ten duży francuskojęzycznej prowincji Kanady jest wyborem dla wielu, zwłaszcza francuskich tubylców mieszkających w kraju, jeśli chodzi o podjęcie studiów wyższych. Jednak nie wszystkie regiony używać francuski ale najważniejsze wyższy instytut edukacji w regionie jest Universite du Quebec które enrols tysiące miejscowych studentów rocznie.

MA Quebec - Weź MA Quebec. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Zrównoważonego Zarządzania Ekosystemami Leśnymi

Université Du Québec En Outaouais UQO
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Gatineau Saint-Jérôme

[..] Ten wielodyscyplinarny sterowania jest dla kandydatów, którzy chcą stać się wykwalifikowani specjaliści w zakresie zrównoważonego zarządzania ekosystemami leśnymi. [+]

. Zarządzanie ekosystemów leśnych w wyspecjalizowanych pracowników zaangażowanych w definicji, zarządzania i rozwiązywania problemów związanych z różnego rodzaju w celu przyczynienia się do realizacji zrównoważonego rozwoju lasów. Zapewniają one zarządzanie ekosystemu i zrównoważonego planowania leśnej z uwzględnieniem swoich zasad i praktyk zarządzania, wielu potrzeb użytkowników, żądań grup interesów, celów i ochrony ekosystemów leśnych zagospodarowania przestrzennego , Z tego punktu widzenia, to wielodyscyplinarne sterowania jest dla kandydatów, którzy chcą stać się wykwalifikowani specjaliści w zakresie zrównoważonego zarządzania ekosystemami leśnymi. Dzięki aktywnych metod nauczania, które integrują ekologiczny, ekonomiczny i socjologiczny, studenci będą rozwijać swoje zdolności do określania, zarządzania i rozwiązywania złożonych problemów. Po ich szkolenie, będą opanowania pojęć i umiejętności interdyscyplinarnych dostarczyć projekty zrównoważonego rozwoju lasów, opracowanie spójnych strategii z zarządzania systemowego wprowadzenia zintegrowanego zarządzania podejścia do zasobów i oceny usług oferowanych ekosystemy. CECHY Profesjonalny master jest dla kandydatów, którzy mają szkolenia w dziedzinie biologii, ochrony środowiska, geografii, nauk społecznych, ekonomii i planowania. Ten wielodyscyplinarny program kształci wykwalifikowanych specjalistów w zrównoważone zarządzanie ekosystemami leśnymi łączących jednoznacznie zestaw aktywnych metod nauczania oraz integrujących ekologiczne, ekonomiczne i socjologiczne problemy do rozwiązania. Na koniec szkolenia, absolwenci będą w stanie zaoferować projekty zrównoważonego rozwoju leśnictwa, w celu opracowania spójnych strategii z zarządzania systemowego wprowadzenia zintegrowanego podejścia do zarządzania i zasobów, aby ocenić usługi "ekosystemy zapewnić. Opierając się na opanowanie umiejętności, to różnorodna lista obejmuje kształcenie na odległość i kursy klasie w kilku regionach Quebec jak również staże praktyki. Studenci mają okazję poznać kluczowych graczy, którzy mieszkają codzienne problemy świata leśnej. Kilka jednostek badawczych są związane z... [-]