MA Windsor - programy MA Windsor - MA Windsor

MA Windsor - programy MA Windsor - MA Windsor

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Windsor jest jednym z najbardziej ambitnych miast w Kanadzie w zakresie szkolnictwa wyższego. Miasto ma kompleksowych i zorientowanych na badania instytucji szkolnictwa, gdzie uczniowie mogą osiągnąć swoje cele zawodowe. Miasto jest bardzo przyjemny, więc nawet studenci ściągają tu na studia.

MA Windsor - Weź MA Windsor. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts W Dziedzinie Ekonomii

University of Windsor
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 2 lat September 2017 Kanada Windsor

The University of Windsor oferuje jeden rok studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii, przeznaczony dla studentów z dyplomem z wyróżnieniem w dziedzinie ekonomii i dwuletniego programu MA ekonomii dla studentów z ogólną stopnia w dziedzinie ekonomii lub dla studentów z dyplomem w innej dyscypliny a niektóre szkolenia ilościowa. [+]

. The University of Windsor oferuje jeden rok studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii, przeznaczony dla studentów z dyplomem z wyróżnieniem w dziedzinie ekonomii i dwuletniego programu MA ekonomii dla studentów z ogólną stopnia w dziedzinie ekonomii lub dla studentów z dyplomem w innej dyscypliny a niektóre szkolenia ilościowa. Program MA in Economics oferuje rygorystyczne szkolenie, które przygotowuje uczniów do Ph.D. Programy i pracy w sektorach non-akademickiego. Małe klasy dają studentom możliwość ścisłej współpracy, i wyjść z sali, z członkami wydziału. Można znaleźć absolwentów naszego programu MA w Ph.D. Programy na Rice University, University of Texas, Louisiana State University, University of Alberta, University of Western Ontario, Carleton University, University of Ottawa, Uniwersytet Guelph, McMaster University i University of Manitoba, między innymi. Można również znaleźć nasze absolwentów w zawodach pozaszkolnych w sektorze publicznym i prywatnym, na przykład w JP Morgan, Ernst and Young Jin Mao Group Industry Canada Ontario i Ministerstwo Zdrowia. Opis programu Zazwyczaj studenci zarówno w programie M2 i M1 podjęcia 4 kursy w semestrze Fall (od września do grudnia) i 4 kursy w semestrze zimowym (od stycznia do kwietnia). Brak kursów M1 Latem semestru (od maja do sierpnia). Są to zazwyczaj nie ma kursów M2 Latem semestru ale studenci mogą wybrać M2 napisać majora księgę w semestrze latem po zakończeniu jesienią i zimą kursy m2. Program M2 Masters Candidate Studenci będą pomyślnie zakończyć 8 kursów w celu absolwenta: Ekonomia 501 - mikroekonomiczne Theory I (wymagane) Ekonomia 502 - makroekonomiczna teoria I (wymagane) Ekonomia 541 - ekonometryczne Teoria I (wymagane)... [-]