MA Sussex - programy MA Sussex - MA Sussex

MA Sussex - programy MA Sussex - MA Sussex

Magisterskie

Magistra lub magistra uzyskuje się przez studentów po ukończeniu programu jednego do dwóch lat studiuje historię, angielskim i innych sztuk plastycznych i przedmiotów humanistycznych. Studia są najczęściej mieszanką badań i zajęć.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

MA Sussex - Weź MA Sussex. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Magister Teologii Pastoralnej

Kingswood University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2017 Kanada Sussex

Master of Arts w teologii pastoralnej (MAPT) jest stopień usprawniony 36-godzinny pana, który integruje Pismo i teologii biblijnej na praktyki duszpasterskiej przywództwa. Stopień ten skupia się na sposobach form teologii i informuje naszą praktykę czczenia, ewangelizacji, uczniostwa i nasze idee dotyczące natury Kościoła i formacji duchowej. [+]

. Master of Arts w teologii pastoralnej (MAPT) jest stopień usprawniony 36-godzinny pana, który integruje Pismo i teologii biblijnej na praktyki duszpasterskiej przywództwa. Stopień ten skupia się na sposobach form teologii i informuje naszą praktykę czczenia, ewangelizacji, uczniostwa i nasze idee dotyczące natury Kościoła i formacji duchowej. Na Kingswood Gorąco cenią zarówno teorię i praktyczne zastosowanie, zarówno związki historyczne i bieżące innowacje. Nie widzimy je jako odrębne obszary zainteresowania, ale jako partnerzy w służbie prawdziwego życia. Prawdziwe problemy domagają się odpowiedzi biblijną prawdziwego życia. Jeśli nie mamy dobrze rozwiniętą podstawę teologiczną, aby podwiązać naszą posługę, ryzykujemy budowy kościoła na programy, a nie na Chrystusie. Dlatego ta pełni akredytowanym stopień przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, obecnie zaangażowany w posługę i jest celowe w odnosząca istotnych kwestii, jakie napotykają w służbie i tych pod ich duchową opieką. Stopień ten ma na celu zapewnić środowisko uczenia się, który stanowi: zintegrowany - poślubienie teologia i praktyka innowacyjne - dostosowanie zasady biblijne i teologiczne do obecnych realiów socjologicznych, metody ministerstwa oraz współczesne wymagania ministerstwa doświadczył oparte - teologia wypracowane w kontekście życia w lokalnym kościele duchowo wzbogacające - program, a kursy są zaprojektowane zabierze Cię głębiej i wyżej w Chrystusie komunalne - learning wraz i poprzez doświadczenia innych studentów ekonomiczny - zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalne korzyści w przystępnej cenie elastyczna - program Masters zaprojektowane, aby skorzystać z nowatorskich spostrzeżeń i dostosować je do konkretnych potrzeb ministerstwa ustawienie każdego studenta Celem jest, aby wyposażyć liderów posługę z wiedzy i umiejętności niezbędne ustawia się prowadzić... [-]