MA Winnipeg - programy MA Winnipeg - MA Winnipeg

MA Winnipeg - programy MA Winnipeg - MA Winnipeg

Magisterskie

Stopień Master 's jest podyplomowych stopień naukowy. Stopień Master 's przygotowuje studentów do prowadzenia lub zarządzania. Stopień Master 's przygotowuje osobę w zakresie poszukiwań przez wyspecjalizowane badania pola.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Studia w Winnipeg jest zabawa i przygód. Możesz osiągnąć swoje cele edukacyjne, a jednocześnie cieszyć się życiem w tym tętniącym życiem mieście. Studenci mogą osiągnąć dowolny certyfikat, dyplom i programów studiów, które chcieliby nabyć przez tylko rejestrując się w miasto 's instytucji.

MA Winnipeg - Weź MA Winnipeg. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts: Studia Teologiczne

Canadian Mennonite University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Winnipeg

Absolwent Szkoły Teologicznej i Ministerstwo stara się inspirować i wyposażyć studentów do pracy duszpasterskiej, przywództwa, stypendium i usług. [+]

. Absolwent Szkoły Teologicznej i Ministerstwo stara się inspirować i wyposażyć studentów do pracy duszpasterskiej, przywództwa, stypendium i usług. Studenci z wielu wyznań i tradycji są zaproszeni do wspólnoty uczonych i pełnych pasji nauczycieli, którzy są zobowiązani do życia Kościoła, doświadczony w misji i służby, i dokonuje się w dziedzinie badań i publikacji. Warunki przyjęcia Tytuł licencjata z uznanych uczelni lub uczelni o minimalnej GPA 3,0 ("B"). Wymóg stałego pobytu 30 godzin kredytowych Wymagania programowe Minimum 60 godzin kredytowych Podstawowe wymagania-30 godzin kredytowych w następujących obszarach Godziny 12 kredytowe (minimum 3 ch od Starego Testamentu i 3 godzin kredytowych Nowego Testamentu) - Biblia Teologii i historii chrześcijaństwa - 12 godzin kredytowych (minimum 3 godzin kredytowych w każdej dziedzinie) Praktyczna Teologia - 3 godzin kredytowych Metodologia - 3 godzin kredytowych Fakultety-wymagane, aby osiągnąć w sumie 60 godzin kredytowych Opcja Teza: Studenci mogą zaproponować, aby napisać równoważne tezy do 6 godzin kredytowych. Punkty zdobyte w drodze do pracy zmniejsza zapotrzebowanie planowej. Patrz uwaga 4, poniżej. Uwagi 1. Studenci muszą zachować minimalną GPA 3.0 ("B"), aby pozostać w programie oraz do absolwentów. 2. Kursy oferowane przez CMU wykładowców lub instruktorów odwiedzających na CMU, czy na miejscu lub on-line, będą zaliczane do wymogu stałego pobytu. Kursy podjęte przez CMU / MBBS uczniów MBBSC w celu spełnienia wymagań MB swoich programów będzie również liczą się do wymogu stałego pobytu, maksymalnie do dziewięciu godzin kredytowych. 3. Zazwyczaj studenci, którzy chcą pisać pracę magisterską w dziedzinie studiów biblijnych muszą wykazać odpowiedni poziom kompetencji w stosownych języku biblijnym... [-]