MA Manitoba - programy MA Manitoba - MA Manitoba

MA Manitoba - programy MA Manitoba - MA Manitoba

Magisterskie

Masters stopni są bardziej uniwersalne niż doktorantów kwalifikacji i mają szeroki wachlarz zastosowań zawodowych i akademickich. Według amerykańskiego Departamentu Edukacji, trzy rodzaje programów magisterskich istnieją badania, profesjonalny i terminalu. Najpopularniejsze mistrzów rodzaje studiów są Master of Arts (MA) i Master of Science (MS) w mieszaninie podlegających dziedzinach.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Wielu pracodawców polować na szerokiej wiedzy, doświadczenia i zdolności przystosowania, że ​​studenci nabywają poprzez studiowanie w tym mieście. Doskonałe szkoły wyższe znajdujące się w tym regionie, zostały dobrze rozpoznawane i identyfikowane z tych cech doskonałości.

MA Manitoba - Weź MA Manitoba. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Master Of Arts: Studia Teologiczne

Canadian Mennonite University
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Winnipeg

Absolwent Szkoły Teologicznej i Ministerstwo stara się inspirować i wyposażyć studentów do pracy duszpasterskiej, przywództwa, stypendium i usług. [+]

. Absolwent Szkoły Teologicznej i Ministerstwo stara się inspirować i wyposażyć studentów do pracy duszpasterskiej, przywództwa, stypendium i usług. Studenci z wielu wyznań i tradycji są zaproszeni do wspólnoty uczonych i pełnych pasji nauczycieli, którzy są zobowiązani do życia Kościoła, doświadczony w misji i służby, i dokonuje się w dziedzinie badań i publikacji. Warunki przyjęcia Tytuł licencjata z uznanych uczelni lub uczelni o minimalnej GPA 3,0 ("B"). Wymóg stałego pobytu 30 godzin kredytowych Wymagania programowe Minimum 60 godzin kredytowych Podstawowe wymagania-30 godzin kredytowych w następujących obszarach Godziny 12 kredytowe (minimum 3 ch od Starego Testamentu i 3 godzin kredytowych Nowego Testamentu) - Biblia Teologii i historii chrześcijaństwa - 12 godzin kredytowych (minimum 3 godzin kredytowych w każdej dziedzinie) Praktyczna Teologia - 3 godzin kredytowych Metodologia - 3 godzin kredytowych Fakultety-wymagane, aby osiągnąć w sumie 60 godzin kredytowych Opcja Teza: Studenci mogą zaproponować, aby napisać równoważne tezy do 6 godzin kredytowych. Punkty zdobyte w drodze do pracy zmniejsza zapotrzebowanie planowej. Patrz uwaga 4, poniżej. Uwagi 1. Studenci muszą zachować minimalną GPA 3.0 ("B"), aby pozostać w programie oraz do absolwentów. 2. Kursy oferowane przez CMU wykładowców lub instruktorów odwiedzających na CMU, czy na miejscu lub on-line, będą zaliczane do wymogu stałego pobytu. Kursy podjęte przez CMU / MBBS uczniów MBBSC w celu spełnienia wymagań MB swoich programów będzie również liczą się do wymogu stałego pobytu, maksymalnie do dziewięciu godzin kredytowych. 3. Zazwyczaj studenci, którzy chcą pisać pracę magisterską w dziedzinie studiów biblijnych muszą wykazać odpowiedni poziom kompetencji w stosownych języku biblijnym... [-]