MA Prince George - programy MA Prince George - MA Prince George

MA Prince George - programy MA Prince George - MA Prince George

Magisterskie

Stopień Master 's jest stopień naukowy przyznany osobom, które przeszły badania wykazując przegląd mistrzostwo lub high-order określonej dziedziny nauki lub obszaru praktyki zawodowej.

Jeśli myślisz o dowolnym systemie szkolnictwa wyższego, które będą mieć wpływ na swoje życie pozytywnie, dając Ci praktycznej wiedzy i umiejętności, a system edukacji Kanada 's jest to, czego potrzebujesz. Podróż do Kanady dla edukacji będzie można docenić kreatywność i innowacyjność wśród wykładowców w tych szkół wyższych.

Prince George jest ogromny obszar, jednak istnieje wiele instytucji edukacyjnych oferujących kursy zawodowe w całym regionie, służąc w ten sposób populację akademickim zgodnie z wymogami kraju, 'standardy S. Posiada unikalne nauki centrami Flight School Aerospace powiększonej innych uczelniach.

MA Prince George - Weź MA Prince George. Wszystkie programu MA i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej

Ma W Rozwoju Ekonomii

University of Northern British Columbia School of Business
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin September 2018 Kanada Prince George

Rozwój gospodarczy pozostaje kwestią krytyczną dla ponad trzech czwartych populacji świata, którzy mieszkają w krajach sklasyfikowanych jako "niski dochód" lub "średni dochód". [+]

Mgr Ekonomii Rozwoju

Rozwój gospodarczy pozostaje kwestią krytyczną dla ponad trzech czwartych ludności świata zamieszkującej kraje sklasyfikowane jako "niski dochód" lub "średni dochód". Przyczyny i konsekwencje rozwoju gospodarczego pozostają kwestiami kwestionowanymi. Stopień ten uwzględnia zmieniające się globalne, regionalne i krajowe konteksty rozwoju gospodarczego; Lekcje polityczne, które można wyciągnąć z badań porównawczych; A także narzędzia potrzebne do umożliwienia ekonomistom rozwoju przyczyniania się do procesu rozwoju. Ogromne przemiany zachodzące obecnie w krajach Południa stanowią główny punkt tego stopnia. Studenci są kwestionowani w celu analizy tematów, takich jak powody pojawienia się nowych potęg gospodarczych na południu, takich jak Chiny i Indie, jak również trwałe problemy ubóstwa i nierówności. Program obejmuje podstawowe kursy w zakresie globalizacji i rozwoju, makroekonomicznej polityki na rzecz rozwoju, stosowanej ekonometrii i ubóstwa, nierówności i rozwoju. Dział Ekonomii posiada również specjalistyczną wiedzę z dziedziny Ekonomiki Środowiska i Ekonomii Zdrowia i oferuje w tych dziedzinach obieralność. Studenci są również zobowiązani do ukończenia pracy magisterskiej lub projektu magisterskiego, który umożliwia studentom stosowanie narzędzi analizy ekonomicznej do zagadnień związanych z rozwojem. Rozwój gospodarczy nie może być badany w oderwaniu od innych wymiarów rozwoju. Na przykład zrozumienie ubóstwa wymaga nie tylko analizy ekonomicznej, ale również zrozumienia wglądów innych nauk społecznych i zdrowotnych. Szkolenie ekonomisty rozwoju musi zatem narażać studentów na interdyscyplinarne podejścia do rozwoju. Pokrywając teorię, politykę i analizę zastosowaną, a także integrując spostrzeżenia z innych dyscyplin, program magisterski dobrze nadaje uczniom do pracy jako ekonomiści w rządowych i międzynarodowych agencjach, jak również w sektorze prywatnym.... [-]